Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Arnošt Vašíček: Mimozemšťané

Arnošt Vašíček: Mimozemšťané

Velké množství i současných lidí, schopných vysvětlit si rozumně dříve nadpřirozené úkazy, mluví o svém setkání s mimozemšťany. Máme svědectví také z Čech...

Arnošt Vašíček: Mimozemšťané

O existenci mimozemšťanů nám zanechali svědectví již dávné civilizace.

Svědectví o setkání s mimozemšťany nepřichází jen z proslulé oblasti 51 v USA. Řadu pozorování a svědectví o setkání s nimi máme i z Čech. Jsou mezi námi, nebo nás jen z vesmíru pozorují? A co říkají lidé, kteří mají prokazatelně mimozemský implantát v hlavě?

 

Proč jsou lidé, kteří vypovídají o svém pozorování nebo setkání, většinovou společností stále považováni za blázny? Proč je každý natočený videozáznam automaticky považován za podvrh, nebo vysvětlitelný fyzikální či astronomický úkaz?

 

Létající stroje nápadně podobné našim současným stíhacím letadlům nebo raketám popisují a zobrazují již dávné civilizace napříč celým světem až do současnosti. A také astronauty, s detailně provedeným ochranným oblekem.

 

Vše napovídá tomu, že jsou mezi námi. Pravděpodobnost, že je před námi něco cíleně skrýváno, je velmi vysoká. Podle některých hraničí s jistotou.

 

Mimozemšťané

Dokumentární film MIMOZEMŠŤANÉ | MYSTERY FILM | ARNOŠT VAŠÍČEK | Video bude přehráváno ze serveru YouTube.com

Arnošt Vašíček

Arnošt Vašíček je český spisovatel, scénárista a záhadolog.

Arnošt Vašíček vystudoval Karlovu univerzitu v Praze, Fakultu žurnalistiky – obor Filmová a televizní žurnalistika. Patří k nejakčnějším českým záhadologům.

Jeho nejznámější knihy jsou: Neuvěřitelné skutečnosti, Maska smrti, Utajený svět, Tajemná minulost, Stopy neznáma a Tajemství Ďáblovy bible

Jeho nejznámější televizní seriály jsou: Setkání s tajemnem, Planeta záhad a Ďáblova lest

 

Zdroje:
http://www.spisovatele.cz/arnost-vasicek
YouTube.com

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Mimozemšťané   UFO   Zajímavé video   UFO - videa  


Kategorie Mimozemšťané

Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ?


Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?
Pomocí Googlu našel neznámý záhadolog na našem přírodním satelitu podivný objekt trojúhelníkového tvaru s osvětlenými hranami. Zase atraktivní podvod, nebo důvod, aby některý stát začal připravovat misi na Měsíc?


Měsíční záhadyMěsíční záhady
Náš přírodní satelit skrývá mnoho tajemství. Zaparkovali dutý a vytěžený Měsíc na orbitě kolem Země před miliony let mimozemšťané? Tuto hypotézu zveřejnili již v roce 1960 dva sovětští vědci – Michail Vasin a Alexander Ščerbakov.


Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…


Bret Oldham: Mimozemské únosy a děti ŠedivákůBret Oldham: Mimozemské únosy a děti Šediváků
Bret Oldham vydal knihu Children Of The Greys, která je zaměřena na zkušenosti pozemšťanů s mimozemskými únosy. On sám a jeho manželky byli uneseni a podrobeni brutálním experimentům.


Fenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťanFenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťan
V oblasti esoteriky se objevila další zajímavá žena. Jmenuje se Teal Scottová. Tvrdí o sobě, že je napůl mimozemšťanka a že má neuvěřitelné mimosmyslové schopnosti. Krom toho chce zachránit svět.


Meteorit vyděsil Rusko - výbuch zranil stovky lidíMeteorit vyděsil Rusko - výbuch zranil stovky lidí
Celý svět upoutal dopad meteorického roje v centrálním Rusku. Podle posledních zpráv bylo zraněno více než 700 lidí. Ohnivé koule rozbíjely okna, vypnuly alarm, zrušily mobilní spojení a vyvolaly paniku.


Mimozemšťané a VatikánMimozemšťané a Vatikán
Jaký vliv by měl kontakt s mimozemšťany na pozemský život? Britský fyzik a popularizátor Paul Davies se nad tím podrobně zamýšlí ve své knize Podivuhodné ticho. Vybrali jsme k diskuzi kapitolu o vlivu na náboženství.


Fenomén spánkové paralýzyFenomén spánkové paralýzy
Usínáme s pocitem, že se nám nemůže nic stát. Nejspíše jsme totiž neslyšeli o stavu, který se nazývá spánková paralýza. Ta nás dokáže znehybnit v plném vědomí i na dlouhé hodiny! Již se bojíte usnout?


Veterán CIA: Roswell je skutečnost Veterán CIA: Roswell je skutečnost
Bývalý agent CIA Chase Brandon promluvil. Měl možnost nahlédnout do přísně tajného archivu věcí získaných po havárii UFO v Roswellu. Je to pravda, říká.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí