internetWEEK.cz menu TOPlist

Poskytli mimozemšťané technologie starověku?

Poskytli mimozemšťané technologie starověku?

Měli lidé ve starověku znalosti, které jasně předčí ty naše? Pokud ano, tak odkud? Od mimozemšťanů? Nebo jsme snad ztratili část své historie?

Poskytli mimozemšťané technologie starověku?

Je možné, že naše předky ve starověku navštívili mimozemšťané, kteří jim poskytli vyspělé technologie? Celá řada dochovaných staveb a artefaktů tomu nasvědčuje. Pokud ano, odkud přišli? Kam zmizeli? Vrátí se?

 

Starověké stavby a malby nám poskytují celou řadu vodítek. Ukazují nám božstva až příliš podobná současným lidem. S letadly, raketami a skafandry pro pobyt ve volném prostoru.

 

Víte, že nejstarší funkční model moderního větroně pochází z vykopávek starého Egypta? Tři tisíciletí před Kristem? Že některé originální nálezy z muzea zkrátka umí létat? Může to být jen náhoda?

 

Staré rukopisy popisují nebešťany, kteří přiletěli v dracích nebo kovových strojích. Mimozemšťané? Nebo lidé ve starověku létali, jako my dnes? Jsou to jen mýty? Nebo mají mají pravdivý základ?

 

A pokud to nebyli mimozemšťané, kam se poděl na tisíce let ten lidský důvtip a um, který i z pohledu dnešních lidí dokázal technologické zázraky?

 

Vymaanika - Shaastra

Staré rukopisy mluví o nauce létání. O létajícím stroji, použitých kovech, elektřině a zdrojích napájení, rtuťových setrvačnících. O pilotech a jejich oblečení. O moderním stroji a technologii. O strachu lidí a zvířat při přistání.

 

Pokud existovaly létající stroje, popisované ve starých rukopisech, existovala také dopravní infrastruktura? Tisíce let před Kryštofem Kolumbem? Možná ano. Bylo by tak možné vysvětlit, že civilizace vyvíjející se v odlehlých koutech světa spojuje řada podobností v písmu, architektuře i uctívaných božstvech. A po celém světě lze najít místa, která vypadají jako současná letiště. Například Monte Alba v Mexiku.

 

Stonehenge, pyramidy, chrámy a další megalomanské stavby starověku

V historii najdeme mnohé ztracené technologie. Některé byly znovuobjeveny, některé možná čekají na svá odhalení. Tisíce let před Kristem například používali moderní rozvody a pohony ve staré Číně. Často nás zaráží astronomické znalosti dávno zaniklých civilizací. Můžeme v historii najít důkazy o lidském důvtipu a ztraceném pokroku, nebo o existenci UFO?

 

Pyramida

Některé stavby starověku nám vůbec nedávají smysl. Proč byly postaveny? Proč do nich bylo investováno tolik energie a prostředků. A jak je bylo vůbec možné postavit za použití starověké technologie?

 

Balvany na stavbu Stonehenge byly prokazatelně přestěhovány o téměř čtyři stovky kilometrů. O velikosti a hmotnosti, se kterou by měly i dnešní stroje co dělat. V řadě starověkých staveb nacházíme opracovaný kámen s neuvěřitelnou přesností a složitostí, která by dnes byla neuskutečnitelná. A přestěhované nebo jinak upravené celé hory.

 

Opravdu se používala kladiva, dláta a měděné tyče, jak tvrdí většinoví archeologové? K opracování, přepravě a přesnému umístění statunových kamenných bloků? Vždyť to nedává smysl. Je to jako si chtít stavbu co nejvíce ztížit! Dnešní stroje, vykonávající stejnou práci, mají obrovské rozměry a výkony.

 

Například pravoúhle opracovaný kámen na stavbu chrámu v Libanonu váží neuvěřitelných 1200 tun. To je jako do kvádru slisovaných tisíc automobilů. K jeho manipulaci a uložení na přesné místo by dnes bylo zapotřebí minimálně dvaceti jeřábů...

 

Jsou toto důkazy zaniklé vyspělé technologie? Nebo zde pomáhala mimozemská civilizace?

 

Vetřelci starověku - DŮKAZ (o UFO a mimozemšťanech na Zemi)

Zaujaly Vás položené otázky a chcete na ně možné odpovědi? Možná v tomto dokumentu najdeme pravdu o starověkých technologiích:

 

 

Myslíte, že to všechno mohou být jen náhody a spekulace?

 

Zdroj: YouTube.com

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Největší záhady světa   Zajímavá videa   Záhada   UFO   Mimozemšťané   Mimozemská civilizace  


Kategorie Mimozemská civilizace

Chcete investovat do mimozemšťanů?Chcete investovat do mimozemšťanů?
Investovat peníze lze dneska do rozličných oblastí. Jeden astrobiolog přichází s nápadem investovat do možnosti objevu mimozemských civilizací. Až naleznete mimozemšťany, budete vysmátí více než zbytek světa. Asi…


Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…


Škála z Ria aneb jak popsat kontakt s mimozemšťany Škála z Ria aneb jak popsat kontakt s mimozemšťany
Právě jsme navázali kontakt s mimozemšťany. Jak velké důsledky to bude mít nám řekne škála z Ria, kterou kdysi vytvořili v SETI.


Mimozemská civilizace na území Číny?Mimozemská civilizace na území Číny?
Během Druhé světové války provádělo americké vojenské letectvo (se souhlasem Číňanů) mapování skoro celé Číny. Během této akce byly pořízeny i fotografie pyramid roztroušených v oblasti centrálních planin.


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí