internetWEEK.cz menu TOPlist

Vyzdobte si byt pomocí samolepek

Vyzdobte si byt pomocí samolepek

Zkrášlete si váš pokoj. Vyzdobte si jej pomocí samolepek nebo tapet na zeď. Samolepky na zeď a tapety na zeď dokonale změní interiér vašeho bytu k nepoznání.

Vyzdobte si byt pomocí samolepek

Zkrášlete si váš pokoj. Vyzdobte si jej pomocí samolepek nebo tapet na zeď. a tapety na zeď dokonale změní interiér vašeho bytu k nepoznání. Během několika chvil můžete oživit nudný interiéru vašeho bytu a udělat jej moderní a více stylový. Pokud byste dnes chtěli ze dne na den přebarvit všechny vaše zdi na modro, vyzdobit je nějakým ornamentem, museli byste kompletně vymalovat celý byt. A to je nákladné, pracné a hlavně – museli byste nejdřívě zakrýt nebo vystěhovat všechen nábytek a vybavení, které byste mohli nechtěne potřísnit barvou. A na závěr by vás čekal generální úklid po dokončené malbě.

 

Se samolepkami a tapetami na zeď si celé tohle martýrium ušetříte. Samolepky a tapety jednoduše nalepíte na zeď a nemusíte se bát o to, že něco ušpiníte nebo že budete muset pak dlouhé hodiny uklízet nepořádek po výzdobě.

 

Samolepky a tapety jsou ozdobeny nejčatěji nějakým ústředním motivem. Může se jednat o přírodní motivy (květiny, stromy), zvířecí motivy (s ilustracemi koček, psů, plameňáků, draků, atd.). Pro příznivce decentních ornamentů jsou připraveny bubliny samolepky. Designové tapety s bublinami se hodí prakticky do každého interiéru.

 

Pokud chcete bez práce vyzdobit dětský pokoj, prohlédněte si dětské motivy. Do ložnic a obývacích pokojů se hodí zase tapety a samolepky se siluetami lidských postav. Udělejte konečně tu pravou změnu ve vašem interiéru. Vyzdobte si byt pomocí samolepek.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Hobby   Ostatní   Samolepky na zeď  


Kategorie Ostatní

Očkování: všechna pro i protiOčkování: všechna pro i proti
Každý, kdo se narodí zde, musí být povinně očkovaný. Necháváme se očkovat i dávkami, které nejsou povinné, ale mají chránit naše zdraví. Kupujeme si je dobrovolně, i když často mají mnoho vážných vedlejších účinků. Někdo je pro, jiný proti.


Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.


Mýty a fakta o šikaně na školáchMýty a fakta o šikaně na školách
Šikana se vyskytuje na většině škol a setkal se s ní téměř každý druhý žák. Přesto se školní šikana bagatelizuje a koluje o ní řada polopravd a mýtů...


Mýty a fakta: sexuální zneužívání dětíMýty a fakta: sexuální zneužívání dětí
Jako skoro všechno na tomto světě i sexuální zneužívání dětí má své mýty a fakta. Možná jsme se až doposud domnívali, že o této problematice víme vše. Mohli jsme se však opravdu zmýlit.


Navštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinaceNavštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinace
David Stannard trávil sám klidně večery ve svém domě ve východní Anglii a jednoho dne zjistil, že se s ním na televizi dívají další lidi. Nějaký školák a dva vojenští piloti RAF. Nebyli to však duchové, ale problém se zrakem.


Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.


Věštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálkuVěštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálku
Budoucnost můžeme předpovídat mnoha způsoby. Známé jsou především starodávné metody, jako je čtení z ruky, křišťálové koule a karet. Věštit se dá ale takřka ze všeho. Populární je věštba ze dna šálku!


Všechno o neandertálcíchVšechno o neandertálcích
Informace o našich prehistorických bratrancích neandertálcích se každým výzkumem rozšiřují a obohacují. Z nejnovějších informací jsme vytvořili obraz, jaký tento člověk byl a jak žil. Záhady ovšem zůstávají.


Zábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalostiZábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalosti
Ideální dětství každý vidí pro své dítě jinak. Většina holčiček si ale hraje s panenkami. Američtí rodiče jsou poněkud jiného názoru. Svým dcerám berou dětství a nutí je předčasně vyspět!


Příznaky transformacePříznaky transformace
Měníte se. Poznáte na sobě alespoň jeden z 51 symptomů spirituálního probuzení? Poradíme, jak s touto transformací naložit...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí