internetWEEK.cz menu TOPlist

Nejkrásnější kruhy v obilí v Čechách!

Nejkrásnější kruhy v obilí v Čechách!

Pozoruhodný agrosymbol byl objeven na Liberecku. Jeho kvalitní záběry jsou na Youtube. Ufologové se nemohou shodnout, zda jde o padělek.

Nejkrásnější kruhy v obilí v Čechách!

Video je na Youtube umístěno od pondělí 5. srpna s komentářem “asi nejlepší kruhy v obilí v Čechách”. Agrosymbol je opravdu nádherný a přesný. Jedná se o složitou soustavu překrývajících se kruhů v pšeničném poli. Rozměry obrazce jsou impozantní - 71x35 metrů! Autoři videa mají k dispozici záběry nejen ze země, ale díky modelu helikoptéry i z výšky. Kruh je však starší: byl objeven a dokumentován už koncem července.

 

Kruhy v obilí - Liberecko

 

Mimozemský zásah

Ufolog Michal Ursíny na videu říká: “Zdejší lokalita vykazuje mimořádnou úroveň mimozemských aktivit. Charakteristické ohnutí stébel bez narušení jejich struktury prakticky vylučuje, že by se mohlo jednat o výsledek lidské činnosti.”

 

Lidský výtvor

Jiní ufologové ale stejně přesvědčivě tvrdí opak! Agrosymbol, který se nachází mezi Paceřicemi a Žďárkem poblíž Turnova, je podle nich lidská tvorba. Záhadolog Petr Drbohlav z badatelské skupiny Alef Investigation řekl, že jde určitě o lidský produkt. Ale několik obilných stébel přece jen poslal do laboratoře k analýze. Článek o nálezu zveřejnil včera deník 5Plus2.cz.

 

Specialisté na kruhy v obilí se domnívají, že ne-humánní tvorba nezjištěných entit se děje okamžitě pomocí mikrovln, a nikoli zdlouhavým nočním vyšlapáváním pomocí prkýnek.
Názor Drbohlava potvrdili také členové klubu Morávia. „Paceřický kruh“ je podle nich dílem nějakých vtipálků, i když je docela dobře provedený, nicméně „postrádá důležité anomálie, které vznikají po ozáření klasů elektromagnetickým zářením – spálená stébla a puklá kolínka klasů. Ondřej Procházka řekl, že obrazec měl sice pěkné položení stébel, ale „nevyvolával náhlou změnu tlaku nebo pokles hormonů“, což pravé agrosymboly dělají.

 

Podle Klubu skeptiků vyrábí kruhy v obilí právě v této oblasti již několik let skupina, která si říká Realterorist.

 

Nepřehlédněte |Kruhy v obilí jsou jedním z fenoménů, které věda neumí vysvětlit... | 10 pozoruhodných nálezů, které věda neumí vysvětlit >>>

 

Lepšíme se

Během letošního léta se krásné a složité agrosymboly objevily nejen v tradiční kolébce „cropcircles“ v Anglii, ale také v Itálii.

 

Ukázky zde: http://www.latest-ufos.com/tag/crop-circles-2/ >>>

 

Střed Evropy a východ ještě dost zaostává za kvalitou a složitostí, ale tentokrát Čechy zabodovaly a díky Paceřickému kruhu jsme se posunuly o něco blíže k elitním tvůrcům z Anglie.

 

Skeptikům, kteří prohlašují, že kruhy v obilí dělají party nudících se pošuků, komplikuje situaci fakt, že kruhy v obilí byly zaznamenány prokazatelně již ve středověku. Tehdy je lidé považovali za výtvor Satana. Kolem fenoménu panují zmatky, objevují se názory, že je tvoří Gaia – sama planeta, mimozemské inteligence či přírodní elementálové. Někteří kruhotvůrci říkají, že když vyrábějí kruhy v obilí, stávají se jim podivné věci: vidí malé světelné koule nebo mají pocit, že čas plyne jinak. Jedním z nich je například Brit Matt Williams, který byl kvůli svým kreacím v obilí zatčen a pokutován. Pokládá kruhy v obilí za moderní magii, svatyně, jakými byly Stonehenge.

 

Zdroje:
http://liberec.5plus2.cz/26644/ufo-nebo-vtipalci-badatele-maji-jasno-kruhy-v-obili-stvoril-clovek
http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/351965/Obrazce-v-obili-ze-zacatku-leta.html http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1202977707
http://mysteriousuniverse.org/2013/02/crop-circles-ets-art-nah/
YouTube.com

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Zajímavé video   Záhada   Kruhy v obilí   Z domova  


Kategorie Kruhy v obilí

Kruhy v obilí: Vyřešená záhadaKruhy v obilí: Vyřešená záhada
Sezónu kruhů v obilí čekáme nejdříve na jaře, ale Amerika ožila mimořádným obrazcem v Kalifornii, již koncem roku 2013. Piktogram byl pro Američany tak zajímavý, že o něm referovala i CNN. Alespoň v tomto případě je však po záhadě...


Léto přeje kruhům v obilíLéto přeje kruhům v obilí
Letní sezóna přináší jako obyčejně úrodu nových kruhů v obilí. Dva agrosymboly se objevily také na Jihlavsku. Nafotil je pilot, který nad místem přelétal. Anglická nabídka je ovšem jako každý rok nepřekonatelná.


Kruh v obilí nese časový údajKruh v obilí nese časový údaj
V Anglii se začátkem června objevil piktogram, který informuje o určitém, přesně vymezeném čase. Badatelé však pravost obrazce zpochybňují.


Kategorie Záhada

Bojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palácBojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palác
Bojovníci ISS, nejen že v Mosulu ničili památky, ale také hledali artefakty, které by mohli prodat. A našli při tom ztracený, 2600 let starý palácový komplex, pod svatyní Nabí Júnus. Na tomto místě byl údajně pohřben prorok Jonáš.


Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!
Většina savců kost v penisu má. Ačkoliv její velikost se velmi liší. A vědci přišli se zajímavým evolučním vysvětlením záhady pyjové kosti.


Kulový blesk: záhada trváKulový blesk: záhada trvá
Za posledních dvacet let se věda s kulovým bleskem posunula o pár kroků kupředu. Ale stále zůstává více otázek, než je odpovědí. Co tedy s jistotou víme?


Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?
Blesk neuhodí na jedno místo dvakrát. A není blesku bez hromu. To platí na celém světě, jen ne u jezera Marocaibo ve Venezuele. Bouřky s rekordními blesky jsou zde každý den. Marocaibo je Olympem světa…


Vědci žasnou nad záhadným signálemVědci žasnou nad záhadným signálem
Když astronomové zachytili zvláštní signál v galaktické kupě v souhvězdí Perseus, vzdáleném od nás miliony světelných let, poznali, že narazili na něco mimořádného. ..


Záhada: Kam zmizeli vrabci?Záhada: Kam zmizeli vrabci?
Vrabčí apokalypsy si v Česku nikdo téměř nevšiml, ale vrabci, kdysi symbol městského ptactva, zmizeli z měst také ve Velké Británii nebo v Indii.


Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?
Schizofrenie je jednou velkou záhadou. Trpí jí na světě poměrně velké množství lidí. Někteří mají lehčí formu schizofrenie, jiní těžší. Jedná se jen o nemoc, nebo schizofrenie skrývá daleko více?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí