internetWEEK.cz menu TOPlist

Nejkrásnější kruhy v obilí v Čechách!

Nejkrásnější kruhy v obilí v Čechách!

Pozoruhodný agrosymbol byl objeven na Liberecku. Jeho kvalitní záběry jsou na Youtube. Ufologové se nemohou shodnout, zda jde o padělek.

Nejkrásnější kruhy v obilí v Čechách!

Video je na Youtube umístěno od pondělí 5. srpna s komentářem “asi nejlepší kruhy v obilí v Čechách”. Agrosymbol je opravdu nádherný a přesný. Jedná se o složitou soustavu překrývajících se kruhů v pšeničném poli. Rozměry obrazce jsou impozantní - 71x35 metrů! Autoři videa mají k dispozici záběry nejen ze země, ale díky modelu helikoptéry i z výšky. Kruh je však starší: byl objeven a dokumentován už koncem července.

 

Kruhy v obilí - Liberecko

 

Mimozemský zásah

Ufolog Michal Ursíny na videu říká: “Zdejší lokalita vykazuje mimořádnou úroveň mimozemských aktivit. Charakteristické ohnutí stébel bez narušení jejich struktury prakticky vylučuje, že by se mohlo jednat o výsledek lidské činnosti.”

 

Lidský výtvor

Jiní ufologové ale stejně přesvědčivě tvrdí opak! Agrosymbol, který se nachází mezi Paceřicemi a Žďárkem poblíž Turnova, je podle nich lidská tvorba. Záhadolog Petr Drbohlav z badatelské skupiny Alef Investigation řekl, že jde určitě o lidský produkt. Ale několik obilných stébel přece jen poslal do laboratoře k analýze. Článek o nálezu zveřejnil včera deník 5Plus2.cz.

 

Specialisté na kruhy v obilí se domnívají, že ne-humánní tvorba nezjištěných entit se děje okamžitě pomocí mikrovln, a nikoli zdlouhavým nočním vyšlapáváním pomocí prkýnek.
Názor Drbohlava potvrdili také členové klubu Morávia. „Paceřický kruh“ je podle nich dílem nějakých vtipálků, i když je docela dobře provedený, nicméně „postrádá důležité anomálie, které vznikají po ozáření klasů elektromagnetickým zářením – spálená stébla a puklá kolínka klasů. Ondřej Procházka řekl, že obrazec měl sice pěkné položení stébel, ale „nevyvolával náhlou změnu tlaku nebo pokles hormonů“, což pravé agrosymboly dělají.

 

Podle Klubu skeptiků vyrábí kruhy v obilí právě v této oblasti již několik let skupina, která si říká Realterorist.

 

Nepřehlédněte |Kruhy v obilí jsou jedním z fenoménů, které věda neumí vysvětlit... | 10 pozoruhodných nálezů, které věda neumí vysvětlit >>>

 

Lepšíme se

Během letošního léta se krásné a složité agrosymboly objevily nejen v tradiční kolébce „cropcircles“ v Anglii, ale také v Itálii.

 

Ukázky zde: http://www.latest-ufos.com/tag/crop-circles-2/ >>>

 

Střed Evropy a východ ještě dost zaostává za kvalitou a složitostí, ale tentokrát Čechy zabodovaly a díky Paceřickému kruhu jsme se posunuly o něco blíže k elitním tvůrcům z Anglie.

 

Skeptikům, kteří prohlašují, že kruhy v obilí dělají party nudících se pošuků, komplikuje situaci fakt, že kruhy v obilí byly zaznamenány prokazatelně již ve středověku. Tehdy je lidé považovali za výtvor Satana. Kolem fenoménu panují zmatky, objevují se názory, že je tvoří Gaia – sama planeta, mimozemské inteligence či přírodní elementálové. Někteří kruhotvůrci říkají, že když vyrábějí kruhy v obilí, stávají se jim podivné věci: vidí malé světelné koule nebo mají pocit, že čas plyne jinak. Jedním z nich je například Brit Matt Williams, který byl kvůli svým kreacím v obilí zatčen a pokutován. Pokládá kruhy v obilí za moderní magii, svatyně, jakými byly Stonehenge.

 

Zdroje:
http://liberec.5plus2.cz/26644/ufo-nebo-vtipalci-badatele-maji-jasno-kruhy-v-obili-stvoril-clovek
http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/351965/Obrazce-v-obili-ze-zacatku-leta.html http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1202977707
http://mysteriousuniverse.org/2013/02/crop-circles-ets-art-nah/
YouTube.com

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Zajímavé video   Záhada   Kruhy v obilí   Z domova  


Kategorie Kruhy v obilí

Kruhy v obilí: Vyřešená záhadaKruhy v obilí: Vyřešená záhada
Sezónu kruhů v obilí čekáme nejdříve na jaře, ale Amerika ožila mimořádným obrazcem v Kalifornii, již koncem roku 2013. Piktogram byl pro Američany tak zajímavý, že o něm referovala i CNN. Alespoň v tomto případě je však po záhadě...


Léto přeje kruhům v obilíLéto přeje kruhům v obilí
Letní sezóna přináší jako obyčejně úrodu nových kruhů v obilí. Dva agrosymboly se objevily také na Jihlavsku. Nafotil je pilot, který nad místem přelétal. Anglická nabídka je ovšem jako každý rok nepřekonatelná.


Kruh v obilí nese časový údajKruh v obilí nese časový údaj
V Anglii se začátkem června objevil piktogram, který informuje o určitém, přesně vymezeném čase. Badatelé však pravost obrazce zpochybňují.


Kategorie Z domova

8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.


Videa: Brno jak ho neznáteVidea: Brno jak ho neznáte
Podívejte se na tři zajímavá videa o Brně a jeho okolí.


Hiporehabilitace: Když koně pomáhají lidemHiporehabilitace: Když koně pomáhají lidem
Koně mohou postižené postavit na nohy. Nebo vrátit mezi lidi. Nebo Vám jen pomohou od bolesti zad a špatného držení těla...


Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.
Čeští politici mají stále dokola potřebu omlouvat se Německu za poválečný odsun. Připomeňme si, o co šlo, proč je to nesmysl a slovy prezidenta Beneše „vlastizrada“, před kterou varoval.


Mnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné děníMnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné dění
Etnolog, antropolog, publicista a indián byl hostem u Daniely Drtinové. Udělejte si 23 minut času. Stojí to za to.


Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?
Jestli je Vám dnes padesát, o práci se zřejmě bát nemusíte. Alespoň co se robotů týče. Ale přemýšlíte-li, co studovat, zbystřete. Řadu povolání již automatizace vymýtila. A ještě více jich čeká jistý ortel. Svět se mění…


Expert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médiiExpert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médii
Technika jde neustále dopředu. Každá generace vyrůstá jinak, než ta předchozí. Již od vynálezu knihtisku. A vždy jsou slyšet hlasy, že je to špatně. Ale technologie dětem nezakazujte, zkuste jen dodržet několik zásad…
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí