internetWEEK.cz menu TOPlist

Konspirace – Střelba v Sandy Hook

Konspirace – Střelba v Sandy Hook

Američané mají novou konspirační teorii. Její tvůrci nevěří, že popis krveprolití v základní škole v Newtownu je pravdivým obrazem skutečnosti. Bylo to jinak. Ale jak?

Konspirace – Střelba v Sandy Hook

Oficiální verze: Osamělý střelec, mladý retardovaný asociál Adam Lanza sebral 14. prosince 2012 své matce několik zbraní, zastřelil ji, odjel ráno do základní školy Sandy Hook v Newtownu ve státu Connecticut, kde zabil 20 dětí a 6 dospělých. Potom skoncoval i se svým životem.

 

Zpravodajské krytí události bylo rychlé a úplné. Střelec měl psychické problémy a vůbec to byl podivín, takže není co řešit. Jenomže je co řešit, myslí si někteří Američané. Vycházejí z různých chaotických a mylných informací, které se objevovaly na začátku televizního reportování o masakru. A kladou znepokojivé otázky. Hlavně nevěří oficiální verzi. Muselo to být jinak. Jenomže nikdo zatím neví jak. Hlavní konspirační verze naznačuje, že příprava na vraždění mohla být sledována a pak využita jako záminka vlády k zákazu některých zbraní.

 

Sandy Hook Hoax

Všechno, co média nabízejí jako objektivní informace, je podvod, domnívá se jeden z autorů konspiračních teorií, který shrnul fakta, z nichž mnoho Američanů splétá konspiraci s názvem „Sandy Hook Hoax“. Tento člověk netvrdí, že ke střelbě nedošlo a že lidé nepřišli o své děti. Jenom hledá chyby a nevěří tomu, co úřady oficiálně sdělily o masakru. Video z Youtube sbírá důkazy, ze kterých Američané čtou, že se jedná o mystifikaci. V době, kdy byl psán tento článek, mělo video s názvem „The Sandy Hook Shooting - Fully Exposed“ téměř 10 milionů zhlédnutí. A počet každou hodinou rychle rostl.

 

http://www.youtube.com/verify_controversy

 

Konspirační teorie

Hlavní důvody pro stvoření této konspirační teorie jsou poměrně nevýrazné. Zmatek v informacích: nejprve úřady oznámily, že vrahem byl Ryan Lanza. Tepve později zjistily, že to byl jeho bratr. Konspirátoři se podivují i nad tím, že podle prvních zpráv byla Lanzova matka Nancy učitelkou v místní škole. Později se ukázalo, že nikdy učitelka nebyla. Ale hlavní podnět k podezíravosti je tento: děti byly postříleny z útočné pušky (rozuměj ze samopalu). Ale poloautomatickou pušku měla policie po činu nalézt v autě hlavního pachatele. Jak je to možné, když Adam Lanza zemřel ve škole? A další důvody? Pachatel měl mít podle policie na místě činu tři zbraně, ale podle zprávy NBC News tam byly nalezeny čtyři ruční zbraně! Dále policie pronásledovala podezřelého muže (další střelec?), ale žádné další informace o něm už nebyly zveřejněny. Otec jednoho zabitého dítěte se smál těsně před tím, než poskytl interview CNN. Existovaly stránky na Facebooku žádající finanční podporu pro rodiče obětí, které byly založeny před střelbou. I další svědci vyslechnutí reportéry jsou podezíráni, že jsou herci hrající nějakou prapodivnou dohodnutou roli. Například patolog v bílém plášti na tiskové konferenci se podivně uchechtává, když mluví s novináři. Je to cvok, je opilý? Co může být veselého na pitvání mrtvých dětí? A konečně rodiče nesměli vidět mrtvoly svých dětí. Bylo to jen proto, aby byly ušetřeni nepěkné podívané?

 

Fakta zpochybňující oficiální verzi

 • 1) V jedné televizní reportáži svědci uvedli, že střelců spolu s Lanzou bylo ve škole víc, minimálně 2 až 3.
 • 2) Patolog uvedl, že děti byly postříleny (poloautomatickou) puškou. Ale puška byla nalezena v autě Adama Lanzy. Kdo tedy střílel puškou, když byla venku v autě?
 • 3) Táta mrtvé Emily Parkerové se smál a usmíval předtím, než poskytl interview CNN. Bylo to 24 hodin poté, co ztratil milované dítě.
 • 4) Kdo vytvořil stránku za účelem finančních darů pro Emily Parkerové několik hodin před střelbou? Dodnes nebyla potvrzena její smrt.
 • 5) Proč se rodiče v rozhovorech pro televizi buď usmívají, nebo mají na tváři provinilý úsměšek ještě dny poté, co byly jejich děti zavražděny? Jde o truchlící rodiče nebo herce?
 • 6) Krizoví herci

  http://crisisactors.org/profiles/friend/listFeatured

  Tato skupina herců je v USA k dispozici pro aktivní výcvik střelců a pro cvičení střelby ve velkém rozsahu, inzeruje Visionbox, Denverské studio profesionálních herců.

  ITHACA — Toto je jen z největších ironií. Policejní oddělení v Ithace provádělo trénink pro situace, jako je střelba ve škole do dětí. Výcvik policistů končil v den masakru v Sandy Hook.
 • 7) Velmi podivné chování patologa, který vypadá, že se během tiskové konference docela baví.
 • 8) Co mají společného 11. září, 7. července 2005 (bomby v Londýně) a 14. prosince? Právě v těchto dnech probíhal výcvik protiteroristických oddílů Homeland security. Náhoda?
 • 9) Stránka zastřelené učitelky Victorie Soto na Facebooku byla vytvořena 4 dny před střelbou v Sandy Hook. Také stránka „Our Heart are with Sandy Hook” byla vytvořena 3 dny před masakrem. Webovou stránku “Sandy Hook Elementary Victims Fund” někdo vytvořil den před střelbou. Vypadá to, jakoby někdo viděl do budoucnosti nebo to bylo naplánováno.
 • 10) Média po masakru v Sandy Hook vedou tvrdou kampaň pro zákaz zbraní v USA zrušením 2. dodatku Ústavy. A o to zřejmě jde. Když zrušíme 2. dodatek, proč nezrušit také První – Svobodu projevu? Země míří k socialistickému nebo komunistickému režimu.

Hlavní závěr lidí hledajících cosi nekalého za masakrem ve škole je tento: někdo to věděl dopředu. Někdo na nás něco sehrál. Může to souviset s tím, že politici chtějí omezit prodej zbraní ve Spojených státech. Konspirační teorie je to nechutná hlavně proto, že oběťmi byly dvě desítky malých dětí. O něčem však tato teorie jasně vypovídá - o naprosté nedůvěře některých Američanů k americkým médiím a k vlastní vládě.

 

Nepřehlédněte dále v magazínu internetWEEK.cz | Střelba ve škole – podivné souvislosti >>>

 

Zdroje:
http://beforeitsnews.com/alternative/2013/01/10-facts-that-prove-sandy-hook-shooting-was-a-hoax-2536490.html
http://nbclatino.com/2012/12/17/after-sandy-hook-shooting-teachers-have-to-comfort-their-students/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Konspirační teorie   Střelba   Teroristický útok   Hoax  


Kategorie Konspirační teorie

Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.


Zmizení letu 370 – konspirační teorieZmizení letu 370 – konspirační teorie
Hlavní konspirační teorie - letadlo bylo uneseno na základnu Diego Garcia. NSA ví, kde přistálo. Mobilní telefony vyzváněly ještě několik hodin po zmizení letadla.


Zdraví: 8 uznaných konspiračních teoriíZdraví: 8 uznaných konspiračních teorií
Fluor ve vodě škodí, ekologické sáčky jsou karcinogenní a GMO znečišťuje americké řeky insekticidem. Některá hlavní média v USA, Kanadě a v Británii začínají publikovat informace, které předtím spadaly jen do oblasti alternativní žurnalistiky.


Jak byl zabit Usáma bin LádinJak byl zabit Usáma bin Ládin
Další voják podal svědectví o smrti šéfa Al Kájdy. Existují tři verze o jeho konci. Jedna je oficiální, druhou popsal Matt Bissonnett v knize No Easy Day. Třetí svědectví poskytl časopisu Esquire člen komanda zvaný Střelec.


9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.


Šílený střelec James Holmes byl naprogramovánŠílený střelec James Holmes byl naprogramován
Konspirační teorie v kauze Jamese Holmese. Jeho spoluvězeň z vazby vypovídá. Masový vrah řekl, že byl „naprogramován“ zločinným psychiatrem.


Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!
Je to obyčejná tráva. 300x sladší než cukr. Ale nemá kalorie a nezvyšuje hladinu inzulinu. Proto je postrachem potravinářské chemie.


Velké konspirační teorie: ChemtrailsVelké konspirační teorie: Chemtrails
Podívejte se na oblohu. Uvidíte silnou mlžnou čáru od letadla, která vydrží pěkně dlouho. Pozor, je v tom záměr! Vládci světa, ilumináti vás ohrožují. Taková je chemtrailová konspirační teorie. My jsme se pokusili dát dohromady všechna pro i proti.


Svět řídí jedna superkorporace!Svět řídí jedna superkorporace!
Nejde přitom o konspirační teorii, ale o realitu – dokázali to výzkumníci Curyšské univerzity.


Konspirační teorie – Ježíš KristusKonspirační teorie – Ježíš Kristus
Byl to americký spisovatel Dan Brown, kdo oživil myšlenku, že Ježíš nebyl svatý, ale měl ženu a děti. Teorií kolem křesťanského Mesiáše je však více.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí