internetWEEK.cz menu TOPlist

Jeffrey Lionel Dahmer - patnáctinásobný vrah a kanibal

Jeffrey Lionel Dahmer - patnáctinásobný vrah a kanibal

Jeffrey Lionel Dahmer popsal své jednání ve 160 stránkové výpovědi a přiznal se celkem k 15 vraždám, některé části těl obětí pak pojídal.....

Jeffrey Lionel Dahmer - patnáctinásobný vrah a kanibal

Dne 22. července 1991 zastavil polonahý 18letý Tracy Edwards v chudinské čtvrti Oxford Apartamens v Americkém Milwaukee policejní hlídku a zoufale ji žádal, aby ho zatkla. Když to hlídka omítla s poukazem, že není důvod, uvedl Tracy Edwards, že byl v bytě číslo 213 na Oxford Bulding napaden nožem.

Policistům, kteří do uvedeného bytu přišli se naskytl hrůzný pohled. V sudu uprostřed pokoje byla nacpána čtyři mužská těla, v chladničce byly dvě mužské hlavy, dvě další v mrazáku a sedm hlav bylo uvařených. V kotlíku na kamnech bylo několik mužských genitálií. Byt patřil tehdy 31letému Dahmerovi. Obyvatelé domu si několikrát stěžovali na nesnesitelný zápach vycházející z jeho bytu. V květnu téhož roku z Dahmerova bytu vyběhl nahý 14 letý chlapec, původem z Laosu, který krvácel z análního otvoru a volal o pomoc. Dahmer policisty přesvědčil, že chlapec s ním žije a jde pouze o mileneckou hádku. Mrtvola chlapce byla pak nalezena mezi páchnoucími zbytky mrtvých těl. Policie vynášela části těl (nejméně 11 lidí) několik dnů ve speciálních maskách a ochranných oděvech.

 

Dahmer jako 17letý studentBill Gates

Vlevo: Dahmer jako 17letý student / Vpravo: Bill Gates - podoba je čistě náhodná:-D

Dahmer neměl díky svému zevnějšku, vysoké inteligenci a přátelským způsobům chování potíže seznámit se s budoucí obětí. Vojenskou službu absolvoval na americké základně v německém Baumholderu. Dahmer se přiznal, že také vraždil ve svém předcházejícím bydlišti v Ohiu. Vyšetřování proto probíhalo i v Ohiu a v německém Baumholderu, neboť když tam sloužil, bylo zavražděno 9 lidí a další beze stopy zmizeli. Jistý čas studoval i vysokou školu.V době zatčení pracoval jako dělník v místní čokoládovně. V minulosti byl dvakrát trestán za drobnější sexuální delikty.

 

Dahmer popsal své jednání ve 160 stránkové výpovědi a přiznal se celkem k 15 vraždám. Většinou šlo o muže nebílé pleti, které nejprve uspal lékem Halcion a pak usmrtil a rozkouskoval. Při vyšetřování připustil, že s některými z mrtvých měl pohlavní styk (zatímco v jiném případě mu stačilo nad obětí onanovat) a že si uschoval některé části těl obětí, aby je pak pojídal. Do hlav tří zavražděných údajně vyvrtal díry, do kterých nalil roztok podle svého receptu, aby vypadaly ještě hrozivěji... Podle svého vyjádření byl inspirován postavou Satana z kontraverzního filmu Exorcist III. Jeho byt byl vybaven elektronickými dveřními západkami. Jakmile byla oběť v bytě - byla bez šancí na útěk.

 

Před zahájením procesu měl soud problémy s výběrem porotců. Řada z nich účast v porotě odmítla s odůvodněním, že na to "nemá žaludek"... V polovině února 1992 byl Dahmer odsouzen k patnácti trestům doživotního vězení, neboli k odnětí svobody na souhrnou dobu "minimálně" 936 let. (Ve státě Wisconsinu je trest smrti zrušen). Po vynesení rozsudku se ozvaly výkřiky radosti a spontánní potlesk příbuzných obětí. Ve vězení byl několikrát napaden spoluvězni. Naposledy 28.11.1994 při čištění toalety. Útok nepřežil.

 

 

Zdroj: dooffy.com

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Jeffrey Lionel Dahmer   Vrah   Kanibal   Kanibalismus   Masový vrah   USA   Ze zahraničí  


Kategorie Ze zahraničí

Série podivných sebevražd bankéřů (2)Série podivných sebevražd bankéřů (2)
Zprávy o sebevraždách bankéřů, ke kterým došlo rychle po sobě, v Londýně a v USA, se objevily na internetu koncem ledna. Dalo se předpokládat, že to třemi sebevraždami neskončí.


Čmuchání NSA není efektivníČmuchání NSA není efektivní
Americká špionážní agentura NSA tvrdí, že její hromadné monitorování telefonů a internetu posloužilo boji proti terorismu. Tento postoj americké vlády ale zpochybnila analýza neziskové skupiny New America Foundation.


Slavoj Žižek píše Naděždě z Pussy RiotSlavoj Žižek píše Naděždě z Pussy Riot
Členka protestní ruské hudební skupiny byla uvězněna na Sibiři, ale věznitelé dovolili, aby si dopisovala se slovinským filosofem Slavojem Žižekem.


Kde není pitná voda, tam pomůže reklamaKde není pitná voda, tam pomůže reklama
Billboardy podél silnic a dálnic u nás nemají příliš dobrou pověst a je snahou se jich postupně zbavit. V Peru ovšem přišli s netradičním vyžitím reklamních poutačů.


Kolumbie: prezident prý tajně jedná s FARCKolumbie: prezident prý tajně jedná s FARC
Prezident Juan Manuel Santos prý tajně jednal s představiteli FARC na Kubě. Rozjedou se po více než 10 letech mírové rozhovory?


Sýrie – Výbuch ve štábuSýrie – Výbuch ve štábu
Situace se rychle mění. V krizovém štábu vybuchla bomba, zahynulo několik vysoce postavených činitelů. Ze země utíkají denně tisíce lidí. Izrael pohrozil intervencí.


Ohnivý kruh se probouzí k životu, Amerika je ohroženaOhnivý kruh se probouzí k životu, Amerika je ohrožena
Počet seismických aktivit po celé planetě roste. Ohnivý kruh se probouzí a je to špatná zpráva zejména pro západ USA.


Proč se zabývat Sýrií?Proč se zabývat Sýrií?
Evropa věnuje pozornost syrské občanské válce, protože je to blízko. Američané sledují pozorně vše, co je poblíž ropných polí.


Proč odcházím z Goldman Sachs?Proč odcházím z Goldman Sachs?
Následující text způsobil skandál. Napsal ho manažer investiční banky Goldman Sachs Greg Smith a předal New York Times.


Svět se bojí armagedonu, zřejmě podpoří euroSvět se bojí armagedonu, zřejmě podpoří euro
Představy, co může udělat pád eura jsou natolik děsivé, že světové osobnosti a vlády jej zřejmě nenechají padnout. A investují proti finančnímu armagedonu. Příklad dal George Soros...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí