internetWEEK.cz menu TOPlist

Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012

Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012

Na Inelii Benz jsme upozornili již v článku „Fenomén Inelia Benz“. Prý přišla na Zemi přímo z (božského) Zdroje. Má paranormální schopnosti, díky nimž by byla dříve zařazena do kategorie šamanek, věštkyň, mágů, polobohů, eventuálně rovnou bohyň...

Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012

Disponuje poznáním, které může být pro někoho přínosem, někdo ho odsoudí. My si myslíme, že je fajn, že se s námi dělí o své postřehy. Následující blog je zajímavý tím, že v něm Inelia dává poměrně jednoduché rady, jak si počínat v náročném roce 2012.

 

Pravidla života v nové době

Jak směřujeme stále rychleji k novému paradigmatu, objevují se různá pravidla bytí, kterých si musíme být plně vědomi. Jedním z nich je, jak si vědomě zvolit, kam odtud chceme směřovat na individuální úrovni. Neobjeví se žádná vnější síla, která nás "vybere", jsme to my, každý sám za sebe, kdo učiní volbu.

 

Následují základy, které potřebujeme znát, abychom si uvědomili svou volbu, přičemž každá z těchto evolučních cest zasluhuje respekt:

 

1. Služba druhým a služba Sobě

Toto je způsob existence v dualitě. Abychom vůbec mohli sloužit druhým, potřebujeme lidi, kteří jsou buď nevědomí, nebo se nacházejí v nějakých potížích, abychom jim vůbec mohli poskytnout službu. Z toho plyne, že také potřebujeme tyrany a temné bytosti, kteří se snaží, seč mohou nejlíp, udržet druhé utlačené, nevědomé nebo zotročené.

 

Služba Sobě je to samé jako předchozí. Abychom vytvořili výzvu, potřebujeme lidi, nad nimiž máme moc, a potřebujeme "bitvy", abychom mohli bojovat, tudíž potřebujeme i pracovníky světla stejně jako Bódhisattvy, aby vzniklo soupeření a bylo proti komu bojovat. To zahrnuje předávání naší síly "spasitelům" a "Bohům".

 

2. Moc vlastního Já

To je to, kam tato planeta chce směřovat. Na této planetě se každá individuální bytost stává plně vědomou a schopnou tvořit svou vlastní realitu, není zde žádné posuzování, ani žádná možnost mít moc nad ostatními, nebo aby oni měli moc nad námi. Závoj (nevědomosti) je zcela odstraněn na osobní i kolektivní úrovni. "Fyzičnost" planety - i lidských těl - je nyní mnohem jemnější a pružnější. Vibrace je mnohem vyšší, a tudíž umožňuje bytostem, aby byly plně probuzené. Uvolňujeme naše uvíznutí v "lineárním čase" a v prostoru. Jde o zkušenost rozšiřující se fyzické a kolektivní existence. A my si nyní vybíráme vědomě více než naprogramovaně nebo nevědomě.

 

----------

 

Bez ohledu na to, co zvolíme, je důležité si zapamatovat, že každý člověk je nesmírně silná bytost. Nikdo nemůže být donucen, aby prožíval realitu, kterou si nezvolil. Současně, během starého paradigmatu, se "vládnoucí síly" hodně snažily, aby nás jako lidské společenství udržovaly v temnotě, pokud jde o naši pravou podstatu a schopnost "volit", kam směřujeme jako druh. Namísto toho kormidlují naši "loď" prostřednictvím médií, náboženství, sociálních a kulturních názorů i vzdělání. Vibračně udržují naše fyzická těla neprostupná (hustá) užíváním těžkých a znečištěných pokrmů, léků a chemikálií v našem jídle i vodě a znečišťováním našeho životního prostředí. Touto cestou mohou "užívat" naši osobní sílu pro své vlastní záměry. Síla každého člověka je stejná, jen "kdo" ji používá, se mění.

 

Zapamatujte si základy "vzestupu" (expanze uvědomění)

 

1. Zvyšujte svou osobní vibraci tím, že zpracováváte svůj strach.

 

2. Zvyšujte svou fyzickou vibraci pomocí častých detoxikačních programů, konzumací čisté vody (bez chemikálií) a jídla s vysokou vibrací.

 

3. Minimálně 20 minut denně se věnujte tiché meditaci.

 

4. Uveďte se do rovnováhy a slaďte se se svými těly (fyzickým i jemnohmotnými).

 

5. Požádejte své vyšší já, aby se plně vtělilo do vašeho současného fyzického těla. A zpracujte jakékoli myšlenky pochybností a neschopnosti, které se vynoří, když toto čtete.

 

Užijte si nádhernou zkušenost plně vědomé volby.

 

Objímám

 

Inelia

 

© Originál foto a článek "Basics of Ascension" - Inelia Benz - http://ascension101.com

 

Čtěte také http://internetweek.cz/zahada/fenomen-inelia

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Inelia Benz   Záhada   Zajímavá myšlenka   Paranormální jevy  


Kategorie Inelia Benz

Co dělá Inelia Benz? Hledá spojení s LemuriányCo dělá Inelia Benz? Hledá spojení s Lemuriány
Chilsko-britská esoterička Inelia Benz popisuje, jak se snaží navázat spojení se zaniklou pozemskou rasou Lemuriánů.


Inelia Benz: Potřebujete pomoci?Inelia Benz: Potřebujete pomoci?
V první řadě bych ráda uznala fakt, že žít na této planetě je extrémně obtížné. Též chci poznamenat, že bolest, únava, strach či frustrace, které v současné době zažíváte, je něco, co jste se pokoušeli řešit tolika různými cestami a stále tu je.


Fenomén Inelia BenzFenomén Inelia Benz
Existují lidé, kteří jsou jiní. Možná to ani nejsou lidské bytosti nebo jen zčásti. Můžeme jim říkat fenomén. Inelia Benz...


Kategorie Záhada

Bojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palácBojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palác
Bojovníci ISS, nejen že v Mosulu ničili památky, ale také hledali artefakty, které by mohli prodat. A našli při tom ztracený, 2600 let starý palácový komplex, pod svatyní Nabí Júnus. Na tomto místě byl údajně pohřben prorok Jonáš.


Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!
Většina savců kost v penisu má. Ačkoliv její velikost se velmi liší. A vědci přišli se zajímavým evolučním vysvětlením záhady pyjové kosti.


Kulový blesk: záhada trváKulový blesk: záhada trvá
Za posledních dvacet let se věda s kulovým bleskem posunula o pár kroků kupředu. Ale stále zůstává více otázek, než je odpovědí. Co tedy s jistotou víme?


Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?
Blesk neuhodí na jedno místo dvakrát. A není blesku bez hromu. To platí na celém světě, jen ne u jezera Marocaibo ve Venezuele. Bouřky s rekordními blesky jsou zde každý den. Marocaibo je Olympem světa…


Vědci žasnou nad záhadným signálemVědci žasnou nad záhadným signálem
Když astronomové zachytili zvláštní signál v galaktické kupě v souhvězdí Perseus, vzdáleném od nás miliony světelných let, poznali, že narazili na něco mimořádného. ..


Záhada: Kam zmizeli vrabci?Záhada: Kam zmizeli vrabci?
Vrabčí apokalypsy si v Česku nikdo téměř nevšiml, ale vrabci, kdysi symbol městského ptactva, zmizeli z měst také ve Velké Británii nebo v Indii.


Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?
Schizofrenie je jednou velkou záhadou. Trpí jí na světě poměrně velké množství lidí. Někteří mají lehčí formu schizofrenie, jiní těžší. Jedná se jen o nemoc, nebo schizofrenie skrývá daleko více?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí