internetWEEK.cz menu TOPlist

Fyzik De Aquino: HAARP může deformovat čas i gravitaci

Fyzik De Aquino: HAARP může deformovat čas i gravitaci

Významný fyzik publikoval revoluční zprávu, která odhaluje, že technologie HAARP zvládne víc, než jsme tušili. Je to stroj času?

Fyzik De Aquino: HAARP může deformovat čas i gravitaci

Brazilec dr. Fran De Aquino tvrdí, že kdyby byla síť vysílačů HAARP aktivována globálně, mohla by působit nejen na počasí a geofyzikální jevy, ale ovlivňovat prostor, gravitaci i čas. Globální síť těchto zařízení je už téměř dokončena s aktivací nejnovějších zařízení v Antarktidě. Ovládnou vládci HAARP také čas?

 

Nevíte co je HAARP? Čtěte zde: http://internetweek.cz/haarp/velke-konspiracni-teorie-haarp

 

Autor článku zveřejněného na beforeitsnews.com se domnívá, že fyzik toho ví příliš mnoho a mohl by být v zájmu utajení tajemství HAARP odstraněn některou z velmocí, které disponují technologií HAARP - USA, Ruskem nebo Čínou. Může být pro ně momentálně nejnebezpečnějším člověkem na světě, protože prozradil největší vědecké a technologické tajemství světa: k čemu má HAARP nakonec sloužit. Zařízení HAARP obepínají v současnosti celou planetu, s výjimkou Antarktidy.
Pojednání De Aquina, které odhaluje závojem přikrytá kouzla HAARP, se jmenuje „Vysokovýkonné ELF záření (super-nízké frekvence) generované modulovaným HF ohříváním ionosféry může způsobit zemětřesení, cyklóny a místní ohřívání“.

 

Hrátky s gravitací

Technologie HAARP je všeobecně podezírána, že může vyvolávat zemětřesení a hurikány. De Aquino kromě toho dokazuje, že s její pomocí je možné upravovat nebo dokonce ovládat zemskou gravitaci tím, že HAARP lokálně blokuje gravitační vlny. Díky tomu by mělo být možné pohybovat těžkými objekty, a dokonce je i transportovat, vytvořením „gravitačního odstínění“. Tím to ale nekončí, vědci se obávají, že HAARP toho dokáže daleko více. Technologie extrémně nízkých frekvencí může vytvořit „Obaly Gravitačního Odstínění vytvořené vrstvami silného vysoce dielektrického polovodiče obloženého kovovými fóliemi a izolačními vrstvami“. De Aquinův názor podepřel svými pokusy další fyzik, Řek Dimitru Stavros, který úspěšně demonstroval elektromagnetickou interakci s gravitačním polem.

 

Cestování v čase

Nejúžasnější schopností HAARP by měla být schopnost deformovat čas. Dilatace času, relativistický efekt popsaný v Einsteinově speciální teorii relativity, je vytvářen přiblížením hmoty k rychlosti světla a ovlivněním gravitace deformací časoprostoru.

 

De Aquino vyvozuje, že hmota, která je vystavena působení jednotného ELF elektromagnetického pole, může být přenesena vzhledem k vnějšímu pozorovateli do rozdílného času. Je to jako s lodí plující po oceánu. Je-li ocelová loď vystavena rovnoměrnému ELF elektromagnetickému poli s jistou intenzitou a frekvencí, loď se přemístí v čase. Toto pole musí zůstat s lodí během jejího cestování časem a musí být stále rovnoměrné. Pokud pole není rovnoměrné, každá část lodi se ocitne v budoucnosti v jiném čase. Celá loď musí být uvnitř tohoto pole. Pokud jsou na lodi lidé, dostanou se také do různých časů v budoucnosti, protože nejsou z hlediska hustoty a vodivosti totožní.

 

Filadelfský experiment

Nápadně to připomíná slavný Filadelfský experiment s torpédoborcem USS Eldridge z roku 1943. Záměrem armády prý bylo dosáhnout neviditelnosti lodě, ale místo toho došlo k jejímu prostorovému přenesení asi o 320 km, přičemž byly její části zachyceny v časových anomáliích a posádka buď zmizela, nebo zešílela. Loď se asi po 10 sekundách objevila zpátky na svém místě ve Filadelfii. S experimentem měl být spojen Nicola Tesla. Oficiálně se experiment nikdy nekonal.

 

http://internetweek.cz/ze-zahranici/philadelphsky-experiment-projekt-rainbow >>>

 

Zdroj: http://beforeitsnews.com/story/2167/703/Physicist:_HAARP_Manipulates_Time.html

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Haarp   Gravitace   Experiment   Cestování časem   Čas  


Kategorie Haarp

HAARP skončilHAARP skončil
Kontroverzní projekt pro studium ionosféry HAARP v tichosti a po mnoha letech provozu zřejmě skončil. To, zda řetězy a zámky na plotu aljašského areálu zůstanou dočasně nebo už napořád, ukáží až následující týdny.


Tajemné zvuky Země: nové teorie a velká video galerie Tajemné zvuky Země: nové teorie a velká video galerie
Země podle vědců vydává zvuky neustále. Jsou však běžně nepostřehnutelné pro lidské ucho. Říkají jim hukot Země. Čím dál častěji však vycházejí na povrch slyšitelně a v melodiích...


Konec sondy Fobos-GruntKonec sondy Fobos-Grunt
Ruská sonda, která měla doletět na měsíc Marsu a zpět, skončila v neděli 15. ledna 2012 ve vlnách Pacifiku.


Velké konspirační teorie: HAARPVelké konspirační teorie: HAARP
HAARP – pole neškodných antén na výzkum ionosféry, nebo zbraň na katastrofy?


Kategorie Cestování časem

Hledání cestovatelů v časeHledání cestovatelů v čase
Cestování v čase je fyzikálně teoreticky možné a to minimálně do budoucnosti a bez možnosti návratu. Existuje však skutečně stroj času? Budeme ho moci někdy postavit, a pokud ano, existují cestovatelé v čase mezi námi?


Obama byl na MarsuObama byl na Marsu
A máme tady novou konspirační teorii. Současný americký prezident Barack Obama byl prý v rámci tajného projektu CIA na Marsu.


Telefonát mobilem roku 1928?Telefonát mobilem roku 1928?
Na serveru YouTube se objevilo kontroverzní video, které takřka přez noc stalo fenoménem.Na snímku z roku 1928 je možné zahlédnout ženu hovořící mobilním telefonem! Vysvětlení je hned několik.


Kategorie Čas

Věčné mládí: hit několika posledních stoletíVěčné mládí: hit několika posledních století
Zdravý styl života, plastická chirurgie, kosmetické a podpůrné přípravky. To je současné know how jak zpomalit stárnutí a oklamat čas. Gen, který za stárnutí může, se přitom usilovně hledá. Jak ale bojovali v dávných stoletích naši předci?


Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.


Kruh v obilí nese časový údajKruh v obilí nese časový údaj
V Anglii se začátkem června objevil piktogram, který informuje o určitém, přesně vymezeném čase. Badatelé však pravost obrazce zpochybňují.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí