Za cenu účetní celý balík služeb

PODROBNOSTI

Právní a daňové poradenství.
Sídlo a reklama. Vše v ceně!

menu TOPlist

Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Daně jsou na krku a týkají se v podstatě všech ekonomicky aktivních fyzických a právnických osob. Ale lze je odložit až do června. Kolik stojí odklad daňového přiznání? A kdy je poslední šance?


Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Pokud odklad daně znáte, můžete přejít do objednávkového formuláře. Cena 1.800 Kč za odklad je konečná. Poslední šanci na odklad máte do 3. dubna 2017 17:00 hod. Do 15-ti minut budete mít objednávku hotovou a plnou moc k odkladu k vytištění :-) Odklad daňového přiznání >>>

Kdo má povinnost podat daňové přiznání?

Povinnost podat daňové přiznání nemají pouze podnikatelé. Právnické osoby nebo živnostníci. Ale také sdružení, prospěšné organizace a nadace.

 

Přiznat se k dani z příjmu musí také občané, kteří si vydělávali mimo hlavní pracovní poměr, nebo měli příjmy z pronájmů a kapitálového majetku.

 

Kdy je poslední den k podání přiznání?

Posledním dnem k přiznání a zaplacení daně je 31. březen. Pokud vychází na den pracovního volna, tak v první následující pracovní den. Daně za rok 2016 tedy musíte přiznat a zaplatit do 3. dubna 2017.

 

Pozor! Již neplatí, že v poslední den lze přiznání nebo platbu odeslat. Vše musí být k tomuto dni doručeno Finančnímu úřadu. Pošta má 5 dní, u banky počítejte 2 dny.

 

Odložení přiznání do června za 1.800 Kč

Naše společnost mimo vydávání magazínu internetWEEK.cz zajišťuje administrativní servis pro firmy. V rámci těchto služeb již několik let ve spolupráci s advokátní kanceláří zajišťujeme odklady daní.

 

Advokát je ze zákona daňovým poradcem. Díky tomu, že veškerou agendu zajišťujeme my a advokát poskytuje "pouze razítko", nabízíme stále bezkonkurenční cenu a zároveň pohodlí on-line objednávky. Naše cena je zhruba na úrovni 50% oproti nabídkám daňových poradců.

 

Je pouze potřeba do 3. dubna (v roce 2017) doručit přijatou plnou moc k podání přiznání k dani z příjmu poradcem na příslušný Finanční úřad. Vaše daňová povinnost se tak odsune až do 30. června. Včetně uhrazení daně, podání dalších přehledů a placení nových záloh.

U všech našich služeb vždy uvádíme konečné ceny bez skrytých háčků a vícenákladů. Zkrátka i v obchodě říkáme pravdu. Můžete se o tom přesvědčit. Závaznou cenu deklarujeme ihned v prvním kroku formuláře:

 

Odložení přiznání do června za konečnou cenu 1.800 Kč

 • Vše zajišťujeme on-line, můžete být kdekoliv v ČR nebo na světě.
 • Zadáváte jen základní údaje pro automatické vygenerování potřebných dokumentů.
 • Obchodní podmínky zabírají jen pár řádků: co Vy chcete a co se my zavazujeme pro Vás udělat.

Tuto naši službu často využívají účetní firmy.

 

Odklad daňového přiznání

 • Odložením podání přiznání k dani z příjmu získáte klid na přípravu podkladů a na podání přehledů sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění. To vše až do 30. června!
 • O tři měsíce zároveň odložíte zaplacení daně z příjmu a nedoplatků na sociálním a zdravotním pojištění.
 • Až o šest měsíců odložíte placení nových záloh na daně z příjmu.
 • Navíc Vaše přiznání daně z příjmu získá punc kvality s kulatým razítkem!
 • Náš systém Vám ušetří čas, peníze i nervy.
 • Vše vyřídíme on-line a korespondenčně, nemusíte za námi ani za úředníky cestovat.
 • Odložení daně z příjmu je nákladovou položkou.
 • Pokud vše nedopadne jak má, je naše společnost pojištěna pro případ škod způsobených ve stejném rozsahu, jako advokátní kancelář nebo daňový poradce.

Zajistěte si čas a klid, odložte placení daně

Fronty na Finančním úřadě již pro Vás mohou být minulostí. O posledním víkendu se budete moci smát všem do papírů zahrabaným. Nevíme jak Vy, ale my neradi chodíme s davem. V červnu již žádné fronty nejsou!

 

Vyčerpávající informace poskytuje již tento článek. Více podrobností a on-line formulář najdete na specializovaných stránkách gmfin.cz

 

gmFIN.cz >>>

 

Na závěr můžeme jen hrdě podotknout, že jsme byli první, kdo tuto službu v ČR on-line a za dostupnou cenu nabídl. Ceny daňových poradců se však stále pohybují mezi čtyřmi až devíti tisíci. Mezi on-line službami již máme konkurenci. Ale v jednoduchosti a ceně jsme stále nepřekonaní.

 

Další příspěvky autora: Genius Madvan


Články ve stejných kategoriích:

Internet   Daně   Podnikání  


Kategorie Z domova

Videa: Brno jak ho neznáteVidea: Brno jak ho neznáte
Podívejte se na tři zajímavá videa o Brně a jeho okolí.


Hiporehabilitace: Když koně pomáhají lidemHiporehabilitace: Když koně pomáhají lidem
Koně mohou postižené postavit na nohy. Nebo vrátit mezi lidi. Nebo Vám jen pomohou od bolesti zad a špatného držení těla...


Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.
Čeští politici mají stále dokola potřebu omlouvat se Německu za poválečný odsun. Připomeňme si, o co šlo, proč je to nesmysl a slovy prezidenta Beneše „vlastizrada“, před kterou varoval.


Mnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné děníMnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné dění
Etnolog, antropolog, publicista a indián byl hostem u Daniely Drtinové. Udělejte si 23 minut času. Stojí to za to.


Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?
Jestli je Vám dnes padesát, o práci se zřejmě bát nemusíte. Alespoň co se robotů týče. Ale přemýšlíte-li, co studovat, zbystřete. Řadu povolání již automatizace vymýtila. A ještě více jich čeká jistý ortel. Svět se mění…


Expert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médiiExpert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médii
Technika jde neustále dopředu. Každá generace vyrůstá jinak, než ta předchozí. Již od vynálezu knihtisku. A vždy jsou slyšet hlasy, že je to špatně. Ale technologie dětem nezakazujte, zkuste jen dodržet několik zásad…


EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?


Slovenská slova, kterým mladí Češi nerozumíSlovenská slova, kterým mladí Češi nerozumí
K žádnému jinému národu světa nemáme blíže. Kus společné historie, kultura a chtělo by se říci i velmi podobný jazyk. Mladí Češi ale slovenštině obvykle nerozumí.


Automobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomikyAutomobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomiky
Automobily zaměstnávají 5% ekonomicky aktivních obyvatel. Tvoří však téměř čtvrtinu HDP s tržbami okolo 865 miliard korun. A stát nešetří dalšími pobídkami v tomto sektoru…


Nemůžete na EU nadávat, když nevolíte!Nemůžete na EU nadávat, když nevolíte!
Znechucení politikou je cítit na každém kroku. Přesto choďte volit! Volby do Bruselu jsou důležitější než ty domácí...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí