Magazín internetWEEK.cz       Sociální sítě F+T+G+   |   Zdroj RSS   |   Skupiny na Facebooku TOPlist

Daně až v červnu: je to sen?

odklad DANĚ z příjmu
Další informace

Kup teď: 1.800 Kč

   
Kontakt | Login  
Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Daně jsou na krku a týkají se v podstatě všech ekonomicky aktivních fyzických a právnických osob. Ale lze je odložit až do června. Kolik stojí odklad daňového přiznání?


Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Pokud odklad daně znáte, můžete přejít do objednávkového formuláře. Cena 1.800 Kč za odklad je konečná: Odklad daňového přiznání >>>

Kdo má povinnost podat daňové přiznání?

Povinnost podat daňové přiznání nemají pouze podnikatelé. Právnické osoby nebo živnostníci. Ale také sdružení, prospěšné organizace a nadace.

 

Přiznat se k dani z příjmu musí také občané, kteří si vydělávali mimo hlavní pracovní poměr, nebo měli příjmy z pronájmů a kapitálového majetku.

 

Kdy je poslední den k podání přiznání?

Posledním dnem k přiznání a zaplacení daně je 31. březen. Pokud vychází na den pracovního volna, tak v první následující pracovní den.

 

Pozor! Již neplatí, že v poslední den lze přiznání nebo platbu odeslat. Vše musí být k tomuto dni doručeno Finančnímu úřadu. Pošta má 5 dní, u banky počítejte 2 dny.

 

Odložení přiznání do června za 1.800 Kč

Naše společnost mimo vydávání magazínu internetWEEK.cz zajišťuje administrativní servis pro firmy. V rámci těchto služeb již několik let ve spolupráci s advokátní kanceláří zajišťujeme odklady daní.

 

Advokát je ze zákona daňovým poradcem. Díky tomu, že veškerou agendu zajišťujeme my a advokát poskytuje "pouze razítko", nabízíme stále bezkonkurenční cenu a zároveň pohodlí on-line objednávky. Naše cena je zhruba na úrovni 50% oproti nabídkám daňových poradců.

 

Je pouze potřeba do 31. března doručit přijatou plnou moc k podání přiznání k dani z příjmu poradcem na příslušný Finanční úřad. Vaše daňová povinnost se tak odsune až do 30. června. Včetně uhrazení daně, podání dalších přehledů a placení nových záloh.

U všech našich služeb vždy uvádíme konečné ceny bez skrytých háčků a vícenákladů. Zkrátka i v obchodě říkáme pravdu. Můžete se o tom přesvědčit. Závaznou cenu deklarujeme ihned v prvním kroku formuláře:

 

Odložení přiznání do června za konečnou cenu 1.800 Kč

 • Vše zajišťujeme on-line, můžete být kdekoliv v ČR nebo na světě.
 • Zadáváte jen základní údaje pro automatické vygenerování potřebných dokumentů.
 • Obchodní podmínky zabírají jen pár řádků: co Vy chcete a co se my zavazujeme pro Vás udělat.

Tuto naši službu často využívají účetní firmy.

 

Odklad daňového přiznání

 • Odložením podání přiznání k dani z příjmu získáte klid na přípravu podkladů a na podání přehledů sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění. To vše až do 30. června!
 • O tři měsíce zároveň odložíte zaplacení daně z příjmu a nedoplatků na sociálním a zdravotním pojištění.
 • Až o šest měsíců odložíte placení nových záloh na daně z příjmu.
 • Navíc Vaše přiznání daně z příjmu získá punc kvality s kulatým razítkem!
 • Náš systém Vám ušetří čas, peníze i nervy.
 • Vše vyřídíme on-line a korespondenčně, nemusíte za námi ani za úředníky cestovat.
 • Odložení daně z příjmu je nákladovou položkou.
 • Pokud vše nedopadne jak má, je naše společnost pojištěna pro případ škod způsobených ve stejném rozsahu, jako advokátní kancelář nebo daňový poradce.

Zajistěte si čas a klid, odložte placení daně

Fronty na Finančním úřadě již pro Vás mohou být minulostí. O posledním víkendu se budete moci smát všem do papírů zahrabaným. Nevíme jak Vy, ale my neradi chodíme s davem. V červnu již žádné fronty nejsou!

 

Vyčerpávající informace poskytuje již tento článek. Více podrobností a on-line formulář najdete na specializovaných stránkách gmfin.cz

 

gmFIN.cz >>>

 

Na závěr můžeme jen hrdě podotknout, že jsme byli první, kdo tuto službu v ČR on-line a za dostupnou cenu nabídl. Ceny daňových poradců se však stále pohybují mezi čtyřmi až devíti tisíci. Mezi on-line službami již máme konkurenci. Ale v jednoduchosti a ceně jsme stále nepřekonaní.

 

Další příspěvky autora: Genius Madvan

Sociální sítě internetWEEK

Čtete nás rádi?
A proč s námi nejste tady?...internetWEEK.cz

internet-WEEK-cz na Facebooku   internet-WEEK-cz na Google+   internet-WEEK-cz na Twitteru  

Články ve stejných kategoriích:

Internet   Daně   Podnikání  Speciály na InternetWEEK.cz
Moderovaná internetová rozcestí: A 10 skupin na Facebooku!Moderovaná internetová rozcestí: A 10 skupin na Facebooku!
Každý den procházíme internet a z toho nejlepšího, co jsme objevili, tvoříme moderované rozcestí. Jen samé zajímavosti...


Vesmír nás může kdykoliv všechny zabítVesmír nás může kdykoliv všechny zabít
Mayský konec světa jsme přežili. Armageddon ovšem může přijít prakticky kdykoliv. Jsme na cestě k nezvratnému osudu...


Největší konspirační teorie světaNejvětší konspirační teorie světa
11 září 2001. Smrt Lady Diany, J.F. Kennedyho a Usáma Bin Ládina. NWO, UFO a mimozemšťané, HAARP, globální oteplování, USA na Měsíci, Pearl Harbor, chemtrails a protokoly sionských mudrců! Pro a proti. Udělejte si názor...


ABECEDA PODNIKÁNÍ - škola úspěchu - kompletních 10 kapitol, exkluzivně zde!ABECEDA PODNIKÁNÍ - škola úspěchu - kompletních 10 kapitol, exkluzivně zde!
Chcete dosáhnout úspěchu ve všem co děláte? Ve všech oblastech Vašeho života? Chcete vydělávat nejen peníze, ale i čas? Tak nečtěte. Vnímejte! Život je nejvyšší univerzitou... Učte se z chyb a úspěchů druhých!


Virtuální kanceláře - seznamVirtuální kanceláře - seznam
Virtuální kanceláře šetří peníze na zařízení vlastní kanceláře a administrativní pracovníky. Neuteče Vám pošta, zároveň můžete dělit práci od bydlení a zachovat si soukromí. Jako jediní zde nabízíme kompletní seznam virtuálních kanceláří v ČR!Z domova

Videa: Brno jak ho neznáteVidea: Brno jak ho neznáte
Podívejte se na tři zajímavá videa o Brně a jeho okolí.


Hiporehabilitace: Když koně pomáhají lidemHiporehabilitace: Když koně pomáhají lidem
Koně mohou postižené postavit na nohy. Nebo vrátit mezi lidi. Nebo Vám jen pomohou od bolesti zad a špatného držení těla...


Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.
Čeští politici mají stále dokola potřebu omlouvat se Německu za poválečný odsun. Připomeňme si, o co šlo, proč je to nesmysl a slovy prezidenta Beneše „vlastizrada“, před kterou varoval.


Mnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné děníMnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné dění
Etnolog, antropolog, publicista a indián byl hostem u Daniely Drtinové. Udělejte si 23 minut času. Stojí to za to.


Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?
Jestli je Vám dnes padesát, o práci se zřejmě bát nemusíte. Alespoň co se robotů týče. Ale přemýšlíte-li, co studovat, zbystřete. Řadu povolání již automatizace vymýtila. A ještě více jich čeká jistý ortel. Svět se mění…


Expert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médiiExpert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médii
Technika jde neustále dopředu. Každá generace vyrůstá jinak, než ta předchozí. Již od vynálezu knihtisku. A vždy jsou slyšet hlasy, že je to špatně. Ale technologie dětem nezakazujte, zkuste jen dodržet několik zásad…


EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?


Slovenská slova, kterým mladí Češi nerozumíSlovenská slova, kterým mladí Češi nerozumí
K žádnému jinému národu světa nemáme blíže. Kus společné historie, kultura a chtělo by se říci i velmi podobný jazyk. Mladí Češi ale slovenštině obvykle nerozumí.


Automobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomikyAutomobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomiky
Automobily zaměstnávají 5% ekonomicky aktivních obyvatel. Tvoří však téměř čtvrtinu HDP s tržbami okolo 865 miliard korun. A stát nešetří dalšími pobídkami v tomto sektoru…


Nemůžete na EU nadávat, když nevolíte!Nemůžete na EU nadávat, když nevolíte!
Znechucení politikou je cítit na každém kroku. Přesto choďte volit! Volby do Bruselu jsou důležitější než ty domácí...Reklama


Nejnovější na InternetWEEK.cz
Čemu věřit ve sportu? Co je fakt a co fikce?Čemu věřit ve sportu? Co je fakt a co fikce?
Uplácení, sázení a doping. Velké peníze a nástroj moci. Je tu ještě místo pro soupeření a ideály? Existuje čistý sport, jak tvrdí desetibojaři Dvořák a Šebrle? Nebo silový trojbojař Jakub Sedláček?


Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!
V různých koutech světa se lidé dožívají různého průměrného věku. Ale všude se neustále prodlužuje. A do roku 2030 vědci očekávají prolomení magické devadesátky!


A je to tady: Černé díry jako hvězdné brány a portályA je to tady: Černé díry jako hvězdné brány a portály
Černé díry nekončí v ničivé singularitě, ale otevírají průchody do jiných vesmírů, hlásá nová fyzikální teorie. Dává tak za pravdu fantastům, kteří cestují svými raketami skrze vesmírné „díry“ již dlouho.


Kam zmizeli stavitelé z Göbekli Tepe? Kam zmizeli stavitelé z Göbekli Tepe?
Stavitelé nejstarší svatyně na světě zmizeli beze stopy. Existují náznaky, že vyrazili na hodně dlouhou pouť a jejich potomci se dostali na místa vzdálená od Evropy tisíce kilometrů.


11 jednoduchých věcí, které vás udělají šťastnějšími!11 jednoduchých věcí, které vás udělají šťastnějšími!
Každý má svou představu o tom, co je to štěstí, některé věci ale vyvolávají radost, pohodu a spokojenost u každého. Nestojí moc peněz nebo žádné, a že fungují, dokazují i vědecké výzkumy.


Více článků: Všechny články


Vybíráme z internetu
Vědci objevili tři planety podobné Zemi, které obíhají v obyvatelné zóně kolem své hvězdy
   Sedm planet velkých jako Země obíhá kolem červeného trpaslíka v souhvězdí Vodnáře zhruba čtyřicet světelných let daleko. Objevili je vědci z NASA pomocí teleskopu Spitzer. Tři z těchto planet obíhají kolem mateřské hvězdy ve vzdálenosti, která by moh...

JPMorgan vyřadí Česko z vyspělých zemí. Neplníme příjem na hlavu
   Banka JPMorgan vyloučí Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí do skupiny emerging markets. Činí tak poté, co se příjem na hlavu v Česku poslední tři roky vytrvale pohybuje pod bankou stanovenou úrovní pro vyspělé země. Oznámila to dnes ve zprávě....

3x záhadná zmizení: Jaké děsy skrývá Tyrhénské moře a úžina Basse?
   Co má společného mladá Američanka, potopené lodě a ufologové? Seznamte se s podivnými případy zmizení. O záhadných „trojúhelnících“ slyšel asi každý, ale zmizet se dá i z frekventované ulice!...

Hedvábná jízda českých miliardářů: Home Credit loví indické a čínské dlužníky
   Asie se po ochlazení ruského trhu stala stěžejním trhem tuzemského poskytovatele úvěrů. Její význam však ještě vzroste. Majitelé Home Creditu Petr Kellner a Jiří Šmejc hodlají investovat do indického sektoru e-commerce. V Číně firma zaznamenává nové ...

Solení silnic dál způsobuje na autech velké škody. Jak zabránit nejhoršímu?
   Bylo by naivní domnívat se, že dnešní auta projíždí ošetřenými zimními silnicemi, jako... by se nechumelilo. I ona kontaktem s posypem trpí....

Více článků: Z internetu