internetWEEK.cz menu TOPlist

Chemtrails

Chemtrails

Za některými letadly v určitě výšce vznikají z povrchu dobře viditelné bílé stopy. Ve většině případech se jedná pouze o vodu či vodní páry, někdy se však může jednat i o vysoce nebezpečné látky.

Chemtrails

Chemtrails jsou obrovským fenoménem konspiračních teorií. Zajímalo se o ně již spousta lidí, včetně několika novinářů a dokonce i vědců. Ve většině případů byla jejich existence pochopitelně jednoznačně popřena, někteří lidé však stále v jejich existenci věří. Jak to tedy je?

 

Je naprosto normální, že za tryskovými letadly letící určitou rychlostí v určité výšce se vytváří takzvaný contrail, neboli kondenzační pás. Je naprosto neškodý - v závislosti na počasí je totiž tvořen pouze vodní párou, kapkami vody nebo krystalky ledu. V závislosti na okolním počasí se mění doba jejich rozplynutí. Málokdy však vydrží více než několik minut.

 

Hlavním rozdílem contrails a chemtrails je jejich složení. Narozdíl od contrails obsahujících pouze neškodnou vodu, chemtrails jsou údajně složeny z vysoce nebezpečných chemických látek, bakterií a virů. Tyto látky mají sloužit ke snížení populace na Zemi a zabránění obrovského přelidnění, nebo dokonce k ovládnutí lidské mysli. Pás za letadlem vypouštějícím tyto látky vydrží prý mnohonásobně déle než obvykle a je mnohem větší, výraznější. Chemtrails také narozdíl od contrails vznikají bezprostředně za letadlem, a jejich vypouštění může být přerušeno pilotem.

 

Údajné složení chemtrails může být různé. Mezi nejzmiňovanější látky však patří barium, bauxit nebo různé kyseliny. Možné je i vypouštění uměle vytvořených virů či bakterií, které způsobují vysoce nakažlivé smrtelné nemoci. Mezi další možné důvody použití chemtrails patří například i pokus o modifikaci počasí, globální stmívání nebo získání ekonomické výhody. Chemické látky můžou být totiž použity pro zničení zemědelství na daném území.

 

Zastánci konspiračních teorií však nedokáží zodpovědět otázku, jak je možné, že jedovaté látky vypouštěné z letadel nelze zaznamenat žádnými přístroji. Jednou z možností je například manipulace s médii. Několik vědců a novinářů se snažilo objevit tajemství chemtrails, většina však nenašla důkaz o jejich existenci. Ostatní zmizeli, nebo se chemtrails přestali bez udání důvodu věnovat. Na otázky proč se dále o chemtrails nezajímají se zdráhají odpovědět. Že by jim něco bránilo odpovědět?

Další příspěvky autora: Fanarim


Články ve stejných kategoriích:

Ostatní   Letadla   Konspirační teorie   Konspirace   Kondenzační stopy   Contrails   Chemtrails  


Kategorie Chemtrails

Velké konspirační teorie: ChemtrailsVelké konspirační teorie: Chemtrails
Podívejte se na oblohu. Uvidíte silnou mlžnou čáru od letadla, která vydrží pěkně dlouho. Pozor, je v tom záměr! Vládci světa, ilumináti vás ohrožují. Taková je chemtrailová konspirační teorie. My jsme se pokusili dát dohromady všechna pro i proti.


O chemtrails už informuje i NovaO chemtrails už informuje i Nova
Jsme nedobrovolně očkováni ze vzduchu?


Kategorie Konspirace

Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.


Jihokorejská Kubiceho zprávaJihokorejská Kubiceho zpráva
Také Jižní Korea má svou Kubiceho zprávu, která ovlivnila politické dění v zemi. V případě Korejců jde ale o daleko závažnější obvinění, která se dostala až k soudu. Snaha svrhnout režim nebo jen záměrná konspirace?


50 let po atentátu – Amerika stále neví50 let po atentátu – Amerika stále neví
John F. Kennedy: Proč většina Američanů nevěří v teorii jednoho střelce? Co píší americká média 50 let po nejslavnějším atentátu 20. století. Zdá se, že dohady budou trvat věčně...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí