internetWEEK.cz menu TOPlist

Číňanovi narostla obří brada

Číňanovi narostla obří brada

Čína ukázala dalšího člověka, který působí jako z post-apokalyptického hollywoodského snímku. Bohužel však jde o smutnou realitu.

Číňanovi narostla obří brada

Čína ukázala dalšího člověka, který působí jako z post-apokalyptického hollywoodského snímku. Bohužel však jde o smutnou realitu. Číňan z provincie Chenan trpí vzácnou chorobou a nemá peníze, aby se mohl podrobit operaci, která by ho vrátila zpět do normálního života.

Sedmačtyřicetiletý Čchang Tu trpí vzácnou chorobou. Brada mu opuchla do takové velikosti, že může zavřít ústa jen s obrovskými obtížemi. Jídlo a pití jsou pro něj nefalšovaná muka. Během posledních pěti let už vychází jen velmi zřídka z domova, aby neděsil lidi. Vše přitom začalo nevinně, malou bulkou na bradě. Rychle se to však začalo zhoršovat.

pochází z velmi chudých poměrů z vesnice u města Luo-jang a jeho šance na plnohodnotný život jsou mizivé. Potřeboval by operaci, která by vyšla v přepočtu na asi 150 tisíc korun.

"Šel jsem k bylinkáři, aby mi dal nějaký lék, ale brada stále otékala dál. Léčbu si nemohu dovolit," uvedl Číňan, jehož jedinou nadějí by byla operace, během které by mu byla vyměněna spodní čelist. O této operaci si však vzhledem ke své chudobě může nechat jen zdát. Stejně na tom byla i 101letá Číňanka, které rostou na hlavě rohy.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ze zahraničí   Vzácná choroba   Čchang Tu  


Kategorie Ze zahraničí

Série podivných sebevražd bankéřů (2)Série podivných sebevražd bankéřů (2)
Zprávy o sebevraždách bankéřů, ke kterým došlo rychle po sobě, v Londýně a v USA, se objevily na internetu koncem ledna. Dalo se předpokládat, že to třemi sebevraždami neskončí.


Čmuchání NSA není efektivníČmuchání NSA není efektivní
Americká špionážní agentura NSA tvrdí, že její hromadné monitorování telefonů a internetu posloužilo boji proti terorismu. Tento postoj americké vlády ale zpochybnila analýza neziskové skupiny New America Foundation.


Slavoj Žižek píše Naděždě z Pussy RiotSlavoj Žižek píše Naděždě z Pussy Riot
Členka protestní ruské hudební skupiny byla uvězněna na Sibiři, ale věznitelé dovolili, aby si dopisovala se slovinským filosofem Slavojem Žižekem.


Kde není pitná voda, tam pomůže reklamaKde není pitná voda, tam pomůže reklama
Billboardy podél silnic a dálnic u nás nemají příliš dobrou pověst a je snahou se jich postupně zbavit. V Peru ovšem přišli s netradičním vyžitím reklamních poutačů.


Kolumbie: prezident prý tajně jedná s FARCKolumbie: prezident prý tajně jedná s FARC
Prezident Juan Manuel Santos prý tajně jednal s představiteli FARC na Kubě. Rozjedou se po více než 10 letech mírové rozhovory?


Sýrie – Výbuch ve štábuSýrie – Výbuch ve štábu
Situace se rychle mění. V krizovém štábu vybuchla bomba, zahynulo několik vysoce postavených činitelů. Ze země utíkají denně tisíce lidí. Izrael pohrozil intervencí.


Ohnivý kruh se probouzí k životu, Amerika je ohroženaOhnivý kruh se probouzí k životu, Amerika je ohrožena
Počet seismických aktivit po celé planetě roste. Ohnivý kruh se probouzí a je to špatná zpráva zejména pro západ USA.


Proč se zabývat Sýrií?Proč se zabývat Sýrií?
Evropa věnuje pozornost syrské občanské válce, protože je to blízko. Američané sledují pozorně vše, co je poblíž ropných polí.


Proč odcházím z Goldman Sachs?Proč odcházím z Goldman Sachs?
Následující text způsobil skandál. Napsal ho manažer investiční banky Goldman Sachs Greg Smith a předal New York Times.


Svět se bojí armagedonu, zřejmě podpoří euroSvět se bojí armagedonu, zřejmě podpoří euro
Představy, co může udělat pád eura jsou natolik děsivé, že světové osobnosti a vlády jej zřejmě nenechají padnout. A investují proti finančnímu armagedonu. Příklad dal George Soros...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí