internetWEEK.cz menu TOPlist

Chcete si také postavit vlastní supersport?

Chcete si také postavit vlastní supersport?

Postavit si vlastní auto je snem většiny kluků. A jeden takový se rodí ve Slaném. Vypadá skvěle, je nekompromisní a výhradně na závodní okruhy. Seznamte se, přichází Attack GTR!

Chcete si také postavit vlastní supersport?

Postavit si vlastní auto je možné. Což dokazuje projekt supersportu Attack GTR. Znamená to spoustu času, dovedností z nejrůznějších oborů a samozřejmě hromadu peněz. Běžně malosérioví výrobci uvádějí investice do podobných projektů v řádech miliónů euro. Češi to ale dokázali za dva miliony korun!

 

Attack GTR jsem viděl na vlastní oči před prvním testem na letišti, bez kapotáže. S odkrytým motorem Honda TypeR, nádhernými nerezovými svody výfuku a chladičem vpředu jako hladovou tlamou šelmy.

 

Druhá návštěva se konala po prvních úspěšných testech. Výfuk tou zátěží natrvalo zfialověl. Inu, 400 koní na jednu tunu při váze okolo 700 kilo, to je slušná motorka na čtyřech kolech. Podívejte se na testovací video!

 

 

Jestli Vás Attack GTR zaujal a chcete znát podrobnosti, podívejte se sem: http://typer.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=726 >>>

 

O technických detailech a inovacích na této střele se dočtete zde: http://typer.cz/forum/viewtopic.php?p=7675#p7675 >>>

 

Až si jednou Attack GTR podá legendární Nürburgring Nordschleife, slibuji, že video tu najdete!

 

Attack GTR je ze stejné dílny, jako Honda Civic TypeR z tohoto videa... | Honda Civic a Nissan GTR ve vyrovnaném souboji? >>>

 

Další příspěvky autora: Báá


Články ve stejných kategoriích:

Automobil  


Kategorie Automobil

Sexy nožky na palubce? Podívejte se, proč to není dobrý nápad!Sexy nožky na palubce? Podívejte se, proč to není dobrý nápad!
Airbag chrání Vaši hlavu a hrudník před konfrontací s volantem nebo palubní deskou. Když mu stojí v cestě nohy, nedopadne to dobře. Přesvědčte se a nikdy to již nedělejte!


Soutěž o plnou nádrž má prvního vítěze!Soutěž o plnou nádrž má prvního vítěze!
Právě jsme natankovali plnou nádrž paní Zdence z Prahy. Prý to žere i trávu u cesty, tak to přišlo vhod :-) A kdy chcete začít Vy, když ne na začátku měsíce?


Zajímavé video: Jak udělat z rozbitných věcí nerozbitné?Zajímavé video: Jak udělat z rozbitných věcí nerozbitné?
Speciálním nástřikem ochráníte řadu věcí. Vejce vydrží pád ze 45 metrů. Unese Vás kelímek od limonády. Auto vydrží mlácení kladivem. A mají to na zdech Pentagonu...


Vyhrajte plnou nádrž. Každý měsíc v roce 2017Vyhrajte plnou nádrž. Každý měsíc v roce 2017
Buďte s námi na sociálních sítích a hrajte každý měsíc o plnou nádrž. Pravidla jsou jednoduchá. Registrace zabere pár vteřin. Žádné losování. Opravdová soutěž!


Crashtest: Je znát 25 let vývoje na první pohled? Crashtest: Je znát 25 let vývoje na první pohled?
Auta jsou dnes cvalíky. Je v nich proto bezpečněji? Jak dopadne čelní srážka na polovinu, nových aut jedné značky, toho současného s modelem vyráběným od roku 1992 beze změny?


Zábavná videa:  Nepovedené silniční asistenceZábavná videa: Nepovedené silniční asistence
Dobrý úmysl nemusí vždy znamenat pomoc. A každý dobrý skutek bude vždy po zásluze potrestán...


Očekávané technické novinky v automobilovém průmysluOčekávané technické novinky v automobilovém průmyslu
Automobilismus čelí byrokratické revoluci. Na spalovací motory se chystají další a další zákazy a regulace. Ačkoliv plnohodnotná ekologická náhrada není. Jak lze současná auta a paliva vylepšovat?


Jak vybrat zimní pneumatikyJak vybrat zimní pneumatiky
Vybrat správné zimní pneumatiky je velmi důležité. A to i podle toho, kde jezdíte. Jiné zimní pneumatiky jsou vhodné do Prahy a jiné na celou zimu do Krkonoš... A lze věřit testům?


Sledujeme: Dieselgate, největší podvod s emisemiSledujeme: Dieselgate, největší podvod s emisemi
Jak jde čas v kauze, kterou nastartoval Volkswagen. Upravil software aut tak, aby byla ekologická jen v testu. Průběžně aktualizované moderované rozcestí... Jourová: Odškodnění i pro Evropu?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí