internetWEEK.cz menu TOPlist

AUTEC: Podmořská Oblast 51

AUTEC: Podmořská Oblast 51

U ostrova Andros na Bahamách, kde sídlí americká vojenská podmořská základna AUTEC, byly pozorovány objekty vykazující svým pohybem mimozemské kvality...

AUTEC: Podmořská Oblast 51

Podmořská laboratoř

Ufologové mají podezření, že se jedná o podmořskou analogii Oblasti 51, že AUTEC je v kontaktu s mimozemskou civilizací. Americká přisně utajovaná vojenská základna Atlantic Undersea Test and Evaluation Center je laboratoř vojenského námořnictva USA. Zabývá se mimo jiné detekcí, destrukcí a výzkumem pod mořem. Zařízení jsou umístěna v oblasti vodního příkopu zhruba 180 km dlouhého, 30 km širokého, spadajícího do hloubky 1,8 km. Hlavní základny se nacházejí na Bahamách na ostrově Andros, západně od Nassau a jihovýchodně od Floridy. Někteří vědci a badatelé se domnívají, že USA odtud monitorují vstup UFO na planetu. AUTEC zahrnuje tři zkušební oblasti (zbraně, akustiku a FORACS - místo kontroly stavu operační připravenosti vojenského námořnictva), které se nacházejí na Oceánském jazyku, což je příkop oddělující dva ostrovy – Andros a Providence.

 

Maximillien de Lafayette

Bermudský trojúhelník, podivné magnetické anomálie a věrohodní svědkové, kteří viděli létající talíře pohybující se neskutečným způsobem hluboko pod hladinou – to vše dohromady tvoří mysteriózní směsici, po které pátrala i televizní stanice History Channel. Oslovila také Maximilliena de Lafayette, specialistu na mimozemské civilizace, lingvistu, který ovládá neskutečný počet jazyků včetně těch mrtvých, spisovatele, který napsal mimo jiné Mega encyklopedie UFO, mimozemšťanů, mimozemských setkání a galaktických ras. Lafayette patří mezi badatele, kteří jsou přesvědčeni, že Autec je kontaktní místo s mimozemšťany, objekty spatřené pod vodou nazývá USO (Unidentified Submerged Objects), vytvářejí prý před sebou vakuový tunel, což jim umožňuje pohybovat se neuvěřitelnou rychlostí a také neobvykle manévrovat. „USA a mimozemšťané obchodují,“ říká Lafayette. Mimozemšťané dodávají USA (a možná i jiným vládám) své technologie za volný pohyb na planetě. USA tak získaly technologický přístup k červím dírám a experimentují s pohybem v čase. Místo, kde sídlí základna, je podle Lafayetta zbytek Atlantidy. Zdroj těchto úžasných informací spisovatel samozřejmě neprozradí. Reportéři, kteří mu v pořadu History Channel naslouchají, se podle toho tváří – jsou perplex.

 

Lafayette říká, že UFO pozorovaná na Zemi jsou USO, pilotované Šedými (Greys), původně ze Zeta Reticuli a dalších planet, kteří žijí ve velkých lokalitách pod vodou a někteří na povrchu Země. Jejich genetický program křížení vyrábí hybridní rasu nazývanou „vnitrozemšťané“. Někteří se zapojili do velmi pokročilých vědeckých operací a projektů financovaných a spravovaných mocnými vládami. Pod vodou USO využívají plazmatický koridor k navigaci. Právě proto je sonary a satelity nezachytí, tvrdí Lafayette.

 

Červí díry

Dalším spisovatelem, který se Autekem zabývá, je německý novinář a historik Michael Preisinger (1962). Preisinger napsal knihu o Bermudském trojúhelníku Das Bermuda-Rätsel gelöst (Záhada bermudského trojúhelníku vyřešena). Preisinger je instruktor potápění a v roce 1995 byl půl roku služebně na Bahamách kvůli vypracování programu potápění pro turisty. V oblasti provedl vlastní pátrání včetně ponoření se pod mořskou hladinu a měření magnetických anomálií. Vědci, kterým získané údaje o tamních magnetických anomáliích ukázal, nevyloučili možnost, že jsou způsobeny miniaturními červími dírami.

 

Tyto červí díry mají rozměry miliardtiny čtverečního centimetru a okamžitě zanikají. Nicméně vysoký výskyt pozorování UFO v souostroví Bahamy je s nimi spojován. Mnohá pozorování se udála poblíž AUTEC a někteří badatelé se domnívají, že AUTEC by mohl být místem, kde americká vláda provádí tajný výzkum UFO a které mimozemšťané navštěvují. Preisinger zaznamenal svědectví o podivném podmořském plavidle u ostrova Andros, které nejen připomínalo UFO, ale provádělo neuvěřitelně ostré manévry i pod vodou. Jachtaři zahlédli toto třpytivé plavidlo ultramoderního designu, které vypadalo jako vyrobené člověkem, v hloubce větší než dva kilometry.

 

Modré díry

Britský potápěč Rob Palmer se domníval, že bahamské podmořské jeskyně, tzv. modré díry by mohly být tranzitními body pro UFO přilétající z jiných dimenzí, jeho výzkum ho přiváděl blíž a blíž k vojenské základně AUTEC, ale později záhadně zahynul v Izraeli. Kolem jeho smrti se objevily spekulace, že byl odstraněn vládními činiteli, protože věděl příliš mnoho. Modré díry jsou malé podmořské jeskyně, které se nacházejí převážně v oblasti souostroví Bahamy a mohly údajně vzniknout v důsledku činnosti červích děr.

 

Atlantida

Souostroví Bimini, které je součástí Baham, je podle Edgara Cayceho i jiných zdrojů pozůstatkem Atlantidy. Preisinger říká: „Kdybyste vzali dnešní souostroví Bahamy a zvedli celou jejich pevninskou masu o 800 metrů, získali byste zemi, která se velmi shodovala, tvarem i velikostí s Platónovou Atlantidou. Bahamy mají také své legendy o záhadných tvorech „chickcharnies“ a tamní šamani prý mají téměř božské schopnosti. Preisinger došel k závěru, že Bahamy disponují vysokým stupněm paranormální a interdimenzionální energie.

 

Bermudský trojúhelník

Bermudský trojúhelník, kam Bahamy spadají, má zvláštní historii. Většinou se vymezuje tak, že vrcholy tohoto trojúhelníku jsou město Miami na Floridě, město San Juan na ostrově Portoriko a město Hamilton na souostroví Bermudy. Už Kolumbus tady měl podivné zážitky: když se 15. září 1492 plavila jeho flotila Sargasovým mořem, spatřil on i námořníci obrovský ohnivý pás, který přelétl přes nebe a zmizel v moři. O půl tisíciletí později popsala podobný jev v bermudském trojúhelníku i posádka kosmické lodi Apollo 12. „Vidíme záblesky živého ohně a jsou to dokonce poslední viditelná světla na naší planetě,“ sdělovala Houstonu.

 

V moderní době se v oblasti děly různé podivné věci především lodím a letadlům. V roce 1918 tu zmizela nákladní loď Cyclops i se třemi stovkami mužů na palubě. Slavný je zejména cvičný let amerických letadel č. 19 z roku 1945. I zde se děly palubním kompasům podivné anomálie. Záhadologové podivné jevy vysvětlují setkáními s UFO, zaniklými civilizacemi a parapsychologickými jevy. Bermudský trojúhelník je také extrémně neklidná oblast hurikánů a nebezpečných bouří.

 

Underwater Area 51

Zdroje:
http://en.wikipedia.org/wiki/Atlantic_Undersea_Test_and_Evaluation_Center
http://www.youtube.com/watch?v=TcVVpBEoQTU
http://www.youtube.com/watch?v=P4pkSvfu3zo
http://www.youtube.com/watch?v=It6tafigB2M&feature=related
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/4146-je-bermudsky-trojuhelnik-hvezdnou-branou-existuje-podmorska-area-51/
http://www.exopolitika.cz/news/maximillien-de-lafayette-a-annunaki/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Zajímavá videa   Pozorování UFO   Area 51   Oblast 51   AUTEC  


Kategorie Area 51

Oblast 51 - expedice na místo, které již alespoň existuje...Oblast 51 - expedice na místo, které již alespoň existuje...
Přestože je oblast 51 jedním z nejznámějších míst světa, málokdo zná jeho pravý účel. Možná právě toto tajemství přitahuje tolik pozornosti. Je v tom záměr? Vydejte se s námi na zajímavou expedici...


Jsou záběry z přistání na měsíci opravdu z měsíce?Jsou záběry z přistání na měsíci opravdu z měsíce?
Ti starší z nás před více než čtyřiceti lety jistě sledovali v televizi přistání na měsíci. Jsou záběry pravé nebo jde o prvotřídní podvod který zprostředkovala NASA?


Oblast 51 - výzkum mimozemských civilizací?  Oblast 51 - výzkum mimozemských civilizací?
Každý kdo se alespoň minimálně zajímá o UFO či konspirační teorie, jistě již několikrát slyšel o zařízení zvaném Area 51 neboli Oblast 51. Jedná se o obyčejnou vojenskou základnu nebo zde probíhají tajné výzkumy?


Kategorie Pozorování UFO

UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Nejlepší UFO roku 2012Nejlepší UFO roku 2012
Následující sestřih opravdu stojí za vidění. I když nedošlo v roce 2012 k žádnému setkání s mimozemšťany „face to face“, nahoře létají neuvěřitelné mysteriózní věci, nejen na Zemi, ale také na Měsíci a poblíž Slunce.


Vědecký výzkum UFO v NorskuVědecký výzkum UFO v Norsku
Vesnici Hessdalen ve středním Norsku by nikdo neznal, kdyby nebylo extrémního výskytu podivných létajících světel v jejím okolí. Začalo to již před třiceti lety. A světelné manévry pokračují dodnes.


Top ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFOTop ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFO
Všechny případy v tomto žebříčku byly pozorovány více svědky, některé byly vyšetřovány policií a zpravodajskými službami. Výběr provedla skupina špičkových ufologů pro dokumentární film Paula Kimballa Best Evidence, který odvysílala UFOtv.


Třikrát UFO – Jižní Korea, Austrálie, Velká BritánieTřikrát UFO – Jižní Korea, Austrálie, Velká Británie
Jaro 2012 se záhadami neskrblí, lidé na celém světě nafilmovali zajímavé létající objekty. Přinášíme některé z nich.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí