internetWEEK.cz menu TOPlist

Všechno, co jste chtěli vědět o astrálním cestování

Všechno, co jste chtěli vědět o astrálním cestování

Astrální cestování může být nebezpečné. Američanka Erin Pavlina varuje před lehkomyslným poletováním v astrálním světě. Je to zajímavá zkušenost, ale každý na to nemá. Erina odpovídá na nejčastěji kladené otázky ohledně vědomého vystupování z těla.

Všechno, co jste chtěli vědět o astrálním cestování

1. Je astrální cestování nebezpečné?

Ano. Může být nebezpečné. Můžete tam potkat bytosti, které vám vysají energii nebo vám psychicky ublíží. Ale když víte, jak se chránit, když si dokážete udržovat vyšší vibrace, když umíte paranormální sebeobranu a držet svůj strach pod kontrolou, potom se můžete klidně pustit do astrálních zážitků. Je to, jako byste se mne ptali, zda je bezpečné létání letadlem. Když jste v letadle, připoutáni, s jídelním stolkem vztyčeným a jste obeznámeni s bezpečnostními postupy v případě havárie, potom je letecká doprava (docela) bezpečná. Když ale budete chodit po křídle letadla s voláním: „Já jsem mistr světa“, tak asi budete mít problémy.

 

2. Jak mám začít s vystoupením ze svého těla (out of body experience)?

Existuje hodně postupů a technik. Já osobně doporučuji nejprve zvládnout lucidní snění, protože to vás naučí, jak udržet vaši mysl vědomou, zatímco tělo spí. To vám dovolí držet vaši mysli probuzenou, zatímco tělo spí, což vám pravděpodobně způsobí spánkovou paralýzu, což vám pak kliďánko umožní, abyste astrálně cestovali.

 

http://internetweek.cz/telepatie/paranormalni-jevy-snaha-vysvetlit-nevysvetlitelne >>>

 

Není to jediná metoda, ale je to metoda, kterou dokážu zvládat astrální projekci, proto je jediná, kterou vyučuji. Můžete také zkusit probudit se kolem 4. hodiny ráno, zůstat vzhůru v posteli tak asi 20 až 30 minut. Když potom usnete, často to nastartuje lucidní sen, který způsobí spánkovou paralýzu (když to uděláte správně), která vám dovolí odpoutat se od vašeho těla. Chce to především cvičit, ohdodlanost a trpělivost.

 

http://internetweek.cz/fenomen/fenomen-spankove-paralyzy >>>

 

3. Jestliže se mi zdá, že létám, jde o astrální projekci?

Ne, jenom máte sen, ve kterém létáte. Jestliže se vzbudíte, připravujete astrální cestování a potom letíte, tak opravdu astrálně cestujete. Ale jestliže máte nějaký nahodilý sen, kdy letíte do oblak, potom ještě nejste v astrálu. Máte jenom létací sen. Ale pokud zvládnete létací sny, je snadnější zvládnout vystupování z těla, takže pokračujte a cvičte, abyste takové létací sny měli.

 

4. Když najednou pocítím brnění v těle nebo slyším vysoký tklivý tón, co mám dělat?

Když to ucítíte, už jste odděleni, ale stále jste v těle. V tu chvíli byste se měli protáhnout. Můžete zkusit natáhnout paže, někdo se rád kutálí po podlaze a jiný zase napíná nohy. Vyžaduje to hodně vnitřní vůle dostat se ze svého těla. Nejprve třeba jen vystrčte jednu ruku. Budete mít pocit, jako byste šli blátem. Ale pokračujte v chůzi. Další věc, kterou umím dělat velmi dobře, je teleportace k nějakému bodu. Takže když dosáhnete oddělení od těla, prostě se někam přemístíte, například na střechu vašeho domu nebo na roh vaší ulice. Čas a prostor fungují úplně odlišně na astrální úrovni. Nemusíte se natahovat. Prostě se oddělte a teleportujte. A je to.

 

5. Co nebo kdo jsou bytosti, které na mě čekají, když se oddělím od mého těla? Mohou mi ublížit?

V okamžiku oddělení většinou pocítíte strach. A bytosti, které uvidíte a uslyšíte, zatímco to probíhá, to není to nejmilejší přivítání, které na vás čeká. Vídám a slyším některá stvoření, z kterých byste se podělali, kdybyste je viděli. Musíte zvýšit své vibrace a minout je. Myslet na ně je jako naladit si na ně program. Jděte na jinou stanici, kde se vysílá „láska“ a vděčnost. Nebo zavolejte své anděly, aby vám přišli na pomoc, nebo své průvodce. Netolerujte astrální násilníky. Ukažte jim záda a řekněte jim, kam mají jít. Když to neuděláte, budete je energeticky krmit.

 

6. Mohu sledovat živé lidi, když jsem v astrálu?

Když jste v astrálu, můžete vidět živé lidi. S velkou pravděpodobností to nepoznají, ale jsou velmi intuitivní. Respektujte lidské soukromí. Je také mnohem obtížnější, když jdete sledovat někoho, koho neznáte. Jakmile jste astrální, jste někdo jiný. Vaše priority jsou odlišné. Musíte se hodně soustředit, navštivte někoho, pokud s ním nemáte hodně silné pouto. Ale ano, můžete se tam podívat, nicméně v dobrém a zodpovědně. Ať z vás není astrální strašidlo.

 

7. Mohu na astrální úrovni mluvit se svými duchovními průvodci?

Na to se mě ptá hodně lidí. Jít na astrální úroveň popovídat si se svými průvodci je, jako když sedíte uprostřed dálnice a chcete meditovat. Technicky je to proveditelné, ale není to to nejbezpečnější místo, kde se otevírat. Jakmile se otevřete, půjde k vám všechno z okolí, co letí okolo. Protože jste astrální, potřebujte zůstat bystrý a ve střehu před astrálními dravci. Chcete-li mluvit se svými průvodci, meditujte, když jste v bdělém stavu, nebo je pozvěte do lucidního snu, kde kontrolujete prostředí. Astrální projekce je jako jít v noci do baru, kde se to pere. Chraňte se.

 

8. Může někdo obsadit tvé tělo, když jsi v astrálu?

Ne. Vaše astrální spojení je jako záložka v knize, rezervujete si své místo. Nic a nikdo vám nemůže zabrat vaše místo, když jste pryč. Může se stát, že něco je u vašeho těla, když se do něj chcete vrátit, a snaží se vám říct, že to nemáte dělat. Takové bloky neposlouchejte. Oni nejsou hodní. Můžete se vrátit do svého těla, kdykoli chcete. Prostě chtějte zpátky, nebo vkročte do svého těla, když jste připraveni se vrátit.

 

9. Mohu v astrální rovině zemřít?

Zajímavá otázka. Jestli někdo umře, když astrálně cestuje, tak o tom nemůže podat zprávu. Takže bych řekla: Nevím. Zatím jsem neumřela během astrálního cestování a pár divných věcí tam na mě útočilo. Proto vám říkám, abyste to dělali, jen když máte pocit, že musíte a chraňte se během cestování.

 

10. Co můžete dělat v astrální úrovni?

Když odejdete z těla, je tam víc než jedna úroveň, do které můžete jít. Když zůstanete na první materiální úrovni, tak budete jen létat kolem vašeho domu, podíváte se po lidech, které máte rádi, vyděsíte kočku a možná přistanete na ulici. Můžete se také dostat na vyšší úroveň, kde jsou duchové a andělé. Hezky si s nimi popovídejte. Je to výborná cesta. Můžete také cestovat časem, ale jen jako pozorovatel. Jestliže vás napadne vrátit se zpátky a zabít Hitlera, tak to se vám nepodaří. Můžete navštívit další úrovně, které neodpovídají s vaší energetickou frekvencí. Když to uděláte, opravdu riskujete, že budete napadeni a unavení. Jedině si vzít na cestu do dalších úrovní silného průvodce. Můžete také navštívit své astrální kamarády nebo kamarádky, když se vyprávíte do astrálního světa ve stejnou dobu. Domluvte si místo setkání na první materiální úrovni a čas setkání. Někdy se to povede, někdy ne.

 

Zdroj: http://www.erinpavlina.com/blog/2012/06/top-10-astral-projection-questions-answered/ Ilustrace: http://www.flickr.com/photos/icedbuddha/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Astrální cestování   Paranormální jevy  


Kategorie Astrální cestování

O mimozemských únosech: Astrální cesty s Williamem Buhlmanem O mimozemských únosech: Astrální cesty s Williamem Buhlmanem
Američan William Buhlman je uznávaný expert na astrální cestování. Ve své poslední knize The Secret of the Soul věnuje celou kapitolu výzkumu mnoha souvislostí mezi astrálním cestováním a tzv. mimozemskými únosy.


Astrální cestování pro začátečníkyAstrální cestování pro začátečníky
Češi se začínají zajímat o záhadný jev, kterému se říká astrální cestování či zážitek opuštění těla. Návod pro začátečníky o tento druh vystoupení éterického těla z fyzického napsala Američanka Elizabeth Joyce.


10 nejzajímavějších paranormálních schopností10 nejzajímavějších paranormálních schopností
Takzvané paranormální jevy většina lidí na Západě pokládá za nesmysly. Nicméně ony formovaly naši minulost více, než tušíme. Také proto vznikl tento žebříček záhadných schopností.


Co je astrální cestování - Robert A. MonroeCo je astrální cestování - Robert A. Monroe
Astrální cestování – anglicky OBE (Out of Body Experience) – patří k velmi zajímavým fenoménům, o kterých toho věda moc neví.


Paranormální jevy: Snaha vysvětlit nevysvětlitelné?Paranormální jevy: Snaha vysvětlit nevysvětlitelné?
Levitující člověk, lžíce, která se drží na těle člověka pomocí magnetické síly, či telepatie neboli mimosmyslová komunikace. Paranormální jevy jsou jevy, které nemůžeme plně a racionálně vysvětlit a které se často příčí logickým pojmům.


Kategorie Paranormální jevy

Tip na knihu - recenze: Chlapec, který viděl pravduTip na knihu - recenze: Chlapec, který viděl pravdu
Zajímavé čtení pro zájemce o paranormální jevy. Autor tvrdí, že viděl jako dítě aury lidí, duchy mrtvých i entity přírodní. Slogan o knize říká: Autentický deník z prostředí viktoriánské Anglie, jehož autor si přál zachovat anonymitu i po své smrti.


Co je to Bůh?Co je to Bůh?
Bůh je jedna z největších lidských idejí. Už dlouho patří k tomu, kvůli čemu se lidé zabíjejí. Ale představy o bohu, bozích a božství jsou nespočetné.


Fenomén: andělé jsou tady! - 2Fenomén: andělé jsou tady! - 2
Strážní a padlí andělé. Kdo nás zachraňuje a proč? Jsou okamžiky, kdy člověka někdo či něco zázračně zachrání. Tradiční vysvětlení zní – byl to anděl.


Fenomén: Přibližují se dimenze? (2)Fenomén: Přibližují se dimenze? (2)
Příběhy našich čtenářů. Halucinace nevysvětlují fenomén „prožitků blízké smrti“, možná žijeme v podivném vesmíru, kde současně existuje naše minulost, současnost i budoucnost.


Fenomén: Přibližují se dimenze?Fenomén: Přibližují se dimenze?
Některým lidem se dějí podivné věci - dívají se do paralelních světů. Jiní vidí svou minulost, která se stala, ale vidí i to, co se jim vůbec nestalo. Sbližují se paralelní světy nebo se zlepšují naše paranormální schopnosti?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí