internetWEEK.cz menu TOPlist

Terapie vodou

Terapie vodou

Terapie vodou je jednoduchá a má úžasné výsledky. Léčí údajně migrény, kašel, astma, urogenitální emoci, žloutenku, oční onemocnění, artritidu i některé druhy rakoviny.

Terapie vodou

Máme pro vás tip na alternativní léčení, jestliže tuto léčbu preferujete nebo už nevíte, jak se svých nemocí zbavit. Jde o terapii pití vody. Podle Gurdpa Hari je to stará indická metoda. Její propagátoři jsou přesvědčeni, že metoda má pozitivní účinky na následující nemoci: kašel, astma, bronchitidu, ledvinové kameny, urogenitální nemoci, překyselenost, úplavici, zácpu, diabetes, oční onemocnění, nepravidelnou menstruaci, laryngitidu, migrény, artritidu, vysoký tlak, dokonce i některé druhy rakoviny a další choroby. Stačí pít 5 až 6 sklenic (1 a půl litru) vody každé ráno a vyhýbat se lékům a injekcím.

 

Jiná metoda doporučuje pít vodu průběžně během dne. S touto léčbou přišel íránský lékař Batmanghelidj, který zjistil pozitivní účinky během působení ve věznici, kdy ji aplikoval na vězních. Radí pít asi dvě sklenice vody po dvou hodinách v průběhu celého dne, celkem 6 sklenic. Podle něj je takto možné vyléčit například žaludeční vředy, artritidu, bolesti zad, angínu, migrénu, kolitidu, hypertenzi, v rané fázi pomáhá léčit diabetes a také snižuje cholesterol.

 

Možná bude nejlepší vyzkoušet obě verze terapie vodou a vybrat si tu účinnější.

 

Terapie vodou: Ranní pití

Každé ráno, jakmile vstanete, vypijte ještě před jídlem 1,5 litru vody. Začínejte postupně, například zpočátku jenom dvě sklenice a po 5 minutách další. Voda by měla mít pokojovou teplotu. Nejlepší je mít vodu připravenou v nádobě o tomto objemu u postele. Lidé trpící např. artritidou by měli terapii praktikovat 3x za den, jednu hodinu před jídlem po dobu jednoho týdne a 2x další dny, dokud nemoc nezmizí. Vodní terapie čistí celé tělo od toxinů, které působí nemoci.

 

Metoda by měla každého také omladit asi tak o 15 let. Jeden kolega Gurdpa Hariho tvrdí, že poté, co začal používat vodní kúru, 10 let neonemocněl a nepotřebuje léky.

 

Zdroje:
http://www.humanityandlove.com/health_corner/Amazing_Water_Therapy.htm
http://www.naturalnews.com/report_water_cure_1.html
http://www.watercure.com/
http://www.labutipirka.cz/lecba_vodou-48-47-1.html
Foto: http://www.flickr.com/photos/telemudcat/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Alternativní léčení   Zdraví   Léčení  


Kategorie Alternativní léčení

Léčivá houba: REISHILéčivá houba: REISHI
Výčet pozitivních účinků houby Lesklokorky lesklé je velmi obsáhlý. Tento tradiční lék dlouhověkých Číňanů a Japonců pomáhá při cukrovce, vysokém tlaku, obnově buněk nebo i v boji proti rakovině.


Holistický přístup ke zdraví Dr. RankinovéHolistický přístup ke zdraví Dr. Rankinové
Lékařka Lissa Rankinová tvrdí, že mysl je důležitější než medicína. Tělo se může uzdravit samo. Prosazuje nový přístup k nemocím a léčbě. Její metoda je podložená vědeckými poznatky.


S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!
Příběh Angličanky, která se poprala úspěšně s rakovinou změnou svého jídelníčku, měl neblahé pokračování. Zhoubné bujení buněk ji znovu ohrozilo. Jane Plantová napsala novou knihu.


Účinní, leč utajení, zabijáci rakovinyÚčinní, leč utajení, zabijáci rakoviny
Vyřčená diagnóza, že máme my, nebo někdo z našich milovaných, rakovinu, nás většinou dostane do kolen. S rakovinou se ale dá bojovat a nejen chemoterapií. Farmaceutické společnosti nám však mnoho účinných léků zatajují.


10 nejzdravějších semen na zemi 10 nejzdravějších semen na zemi
Semena většinou obsahují spoustu zdraví prospěšných látek, ale je nutné je jíst syrová. Teplo jim nesvědčí, natož pražení. Můžeme je ale namočit, rozemlít nebo z nich udělat kaši. Nepoužívejte k jídlu semena solená nebo potažená cukrem.


Deprese  - co s ní? Deprese - co s ní?
Depresivní nálady se zdají být banální věcí, vědci a lékaři si to však nemyslí. Zkoumají tuto psychickou nemoc permanentně. A ta se šíří po světě jako podivná nákaza.


Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!
Kde se berou informace o zázračných lécích na rakovinu? Tají je farmaceutické koncerny, aby vydělávaly biliony dolarů? Mezi zázračné léky mají patřit jádra z meruněk, jenomže jejich nadměrná konzumace může být nebezpečná!


Lékaři - léčiteléLékaři - léčitelé
Jsou v České republice doktoři, kteří se vymykají standardu, zvolili alternativní cestu. Přinášíme vám portréty tří z nich. Lékaře-léčitele spojuje to, že nejsou spokojeni s úrovní a přístupem mainstreamové medicíny k pacientům.


Rakovina: Gersonova terapieRakovina: Gersonova terapie
Gersonova terapie je přírodní léčba, která aktivuje mimořádnou schopnost těla léčit samo sebe. Podle jejích propagátorů léčí některé druhy rakoviny, cukrovku, alergie a další nemoci.


Nejlepší lék na světě je zadarmo: SMÍCHNejlepší lék na světě je zadarmo: SMÍCH
Smích je cestou k pohodě. Je okouzlující. Je zdravý. Je nakažlivý. Nezná přetvářku a odbourává bariéry. Je lékem na tělo i na duši. A je zadarmo...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí